Область: м.Київ
№Номер лоту: 250841
Початкова ціна: 90 060.11 грн.
Гарантійний внесок: 4 503.01 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 12 Грудня 2017
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 184503
Початкова ціна: 90 060.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 503.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 26 Грудня 2016
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 439593
Початкова ціна: 90 050.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 502.50 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 10 Вересня 2020
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 458847
Початкова ціна: 90 049.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 502.45 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Січня 2021
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 217315
Початкова ціна: 90 048.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 502.40 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 22 Червня 2017
Область: Сумська обл.
№Номер лоту: 126276
Початкова ціна: 90 045.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 502.25 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 10 Травня 2016
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 8281
Початкова ціна: 90 042.50 грн.
Гарантійний внесок: 4 502.13 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 7 Листопада 2014
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 121889
Початкова ціна: 90 039.20 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.96 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 15 Лютого 2016
Область: Кіровоградська обл.
№Номер лоту: 377406
Початкова ціна: 90 034.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.70 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 28 Жовтня 2019
Область: Хмельницька обл.
№Номер лоту: 344113
Початкова ціна: 90 034.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.70 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 16 Травня 2019
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 358196
Початкова ціна: 90 032.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.60 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Липня 2019
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 211274
Початкова ціна: 90 030.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Травня 2017
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 438707
Початкова ціна: 90 028.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.40 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Вересня 2020
Область: Хмельницька обл.
№Номер лоту: 462415
Початкова ціна: 90 025.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.25 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Лютого 2021
Однокімнатна квартира, загальною площею 23,2 кв.м., житловою площею 12,3 кв.м., що знаходиться за адресою: Кіровоградська обл., Новоукраїнський р., м. Новоукраїнка, вул. Тараса Шевченка, буд. 110, кв. 33
%
Область: Кіровоградська обл.
№Номер лоту: 583009
Початкова ціна: 90 021.80 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.09 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Серпня 2025
Область: Рівненська обл.
№Номер лоту: 332353
Початкова ціна: 90 020.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 4 Березня 2019
Область: Рівненська обл.
№Номер лоту: 317099
Початкова ціна: 90 020.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Грудня 2018
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 495016
Початкова ціна: 90 020.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Жовтня 2021
Житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, загальною площею: 53,8 кв. м., та земельна ділянка, К/Н: 7125155100:01:000:0365, загальною площею 0,15 га, що знаходиться за адресою: Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Некрасова, буд. 13
%
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 483742
Початкова ціна: 90 020.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 501.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Липня 2021
Область: Хмельницька обл.
№Номер лоту: 437626
Початкова ціна: 90 015.00 грн.
Гарантійний внесок: 4 500.75 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 26 Серпня 2020