Підписати документ електронним підписом можна в три кроки на порталі Дія за цим посиланням: https://sign.diia.gov.ua. Реєструватися не обов'язково. ⠀
Крок 1. Завантажте файл підпису та файл для підписання;
Крок 2. Підтвердьте підписання;
Крок 3. Завантажте файл з підписом.
Дізнатись контакти приватного виконавця можна на сайті Єдиного реєстру приватних виконавців України, за цим посиланням: https://erpv.minjust.gov.ua/. ⠀
Крок 1. Введіть відомі вам данні приватного виконавця або просто оберіть виконавчий округ (для отримання списку виконавців по обраному виконавчому округу)
Крок 2. Натисніть кнопку "Шукати"
На об’єктах зберігання арештованого майна” ДП “СЕТАМ”, при передачі майна від ДП “СЕТАМ” переможцю електронного аукціону, співробітник ДП “СЕТАМ” у обов’язковому порядку повинен перевірити та отримати наступні документи:
1. Акт про проведені електронні торги, що є документом, що підтверджує виникнення права власності на придбане майно у випадках передбачених законодавством. (Зробити копію)
2. Протокол проведених електронних торгів. (Зробити копію)
перевірити паспортні дані переможця, а наразі отримання по довіреності, перевірити паспортні дані довіреної особи, звірити їх з довіреністю та зняти з оригіналу копію нотаріально засвідченої довіреності або довіреність підприємства.
3. перевірити надходження коштів за придбаний лот майна (повідомлення ДВС, квитанції) уточнити інформацію про розрахунок з ДП “СЕТАМ” в центральному офісі м. Київ. Якщо всі повідомлення та сплати отримані стан електронних торгів повинен бути - “Торги відбулись”.
4. Cкласти Акт приймання-передавання майна згідно придбаного лоту. 
Кожна заінтересована особа, яка бажає прийняти участь у проведенні електронних аукціонів з продажу арештованого майна , має право ознайомитись з даним майном ще до проведення аукціону. Для цього необхідно виконати наступні кроки:
1.Для ознайомлення з майном заінтересована особа має звернутись до адміністраторів філій ДП “СЕТАМ”, де зберігається майно або до Колл центру, якщо зберігачем визначено Київська філія ДП “СЕТАМ”, за телефонами вказаними на сайті ДП “СЕТАМ” в інформації про лот у розділі “Порядок та умови”.)
2. Заінтересована особа має надати номера лотів для ознайомлення, повідомити своє П.І.Б та контактний номер телефону.
3. Співробітник ДП “СЕТАМ” узгоджує з заінтересованою особою номера лотів, дату та час ознайомлення з майном у щонайближчі 3 (три) дні, вносить П.І.Б до журналу відвідувань.
4. Допуск на територію майданчика та перегляд майна без попередньо узгодженої дати та часу, особам які не були попередньо зареєстровані, не дозволяється.
5. Ознайомлення з майном відбувається лише у супроводі співробітника ДП “СЕТАМ”. Оскільки майно транспортні засоби, що знаходяться на зберіганні у ДП “СЕТАМ”, опломбовані згідно вимог приймання-передавання майна від продавця, огляд проводиться зовнішньо без порушення захисних пломб та запуску двигуна.