1/3 частина трикімнатної квартири, заг. пл. 44,5 кв.м., житл. пл. 30,3 кв.м., розташована за адресою: Черкаська обл., Черкаський р., м. Сміла, провул. Краснопресненський, буд. 25, кв. 16
%
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 594298
Початкова ціна: 123 270.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Березня 2026
Область: Волинська обл.
№Номер лоту: 257095
Початкова ціна: 123 270.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Січня 2018
Область: Чернігівська обл.
№Номер лоту: 124496
Початкова ціна: 123 264.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.20 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 22 Лютого 2016
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 526175
Початкова ціна: 123 254.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 162.70 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 24 Квітня 2023
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 280283
Початкова ціна: 123 252.55 грн.
Гарантійний внесок: 6 162.63 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 4 Червня 2018
Область: Херсонська обл.
№Номер лоту: 411135
Початкова ціна: 123 250.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 162.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 31 Березня 2020
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 498316
Початкова ціна: 123 250.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 162.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Листопада 2021
Область: Миколаївська обл.
№Номер лоту: 459211
Початкова ціна: 123 250.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 162.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 6 Січня 2021
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 207463
Початкова ціна: 123 246.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 162.30 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 31 Травня 2017
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 189037
Початкова ціна: 123 230.45 грн.
Гарантійний внесок: 6 161.52 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Січня 2017
Область: Рівненська обл.
№Номер лоту: 461965
Початкова ціна: 123 230.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 161.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 12 Лютого 2021
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 406605
Початкова ціна: 123 219.40 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.97 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Лютого 2020
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 582135
Початкова ціна: 123 217.50 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.88 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 7 Серпня 2025
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 485306
Початкова ціна: 123 215.15 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.76 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 19 Липня 2021
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 339425
Початкова ціна: 123 214.30 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.72 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 15 Квітня 2019
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 235113
Початкова ціна: 123 211.20 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.56 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 20 Вересня 2017
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 195377
Початкова ціна: 123 200.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 17 Лютого 2017
Незавершене будівництво, опис: А-літня кухня, Б-убиральня, 1-3,5-7-мет/шиф. огорожа, 4-тр.колодязь, що розташовані за адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вулиця Плеханова, будинок, 138
%
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 538575
Початкова ціна: 123 200.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 8 Листопада 2023
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 557572
Початкова ціна: 123 200.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 26 Серпня 2024
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 411374
Початкова ціна: 123 200.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 160.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 13 Квітня 2020