Область: Херсонська обл.
№Номер лоту: 320259
Початкова ціна: 123 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 166.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Грудня 2018
Область: Херсонська обл.
№Номер лоту: 320283
Початкова ціна: 123 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 166.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Грудня 2018
Область: Херсонська обл.
№Номер лоту: 320287
Початкова ціна: 123 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 166.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Грудня 2018
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 382606
Початкова ціна: 123 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 166.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 20 Листопада 2019
Область: Тернопільська обл.
№Номер лоту: 425629
Початкова ціна: 123 316.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 165.80 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 31 Липня 2020
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 493913
Початкова ціна: 123 310.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 165.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 4 Жовтня 2021
Область: м.Київ
№Номер лоту: 454181
Початкова ціна: 123 308.65 грн.
Гарантійний внесок: 6 165.43 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 9 Грудня 2020
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 188346
Початкова ціна: 123 308.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 165.40 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 13 Січня 2017
Область: Херсонська обл.
№Номер лоту: 338170
Початкова ціна: 123 307.80 грн.
Гарантійний внесок: 6 165.39 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 8 Квітня 2019
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 480355
Початкова ціна: 123 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 165.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 9 Червня 2021
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 396222
Початкова ціна: 123 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 165.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 13 Січня 2020
Область: Рівненська обл.
№Номер лоту: 97157
Початкова ціна: 123 285.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 164.25 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 7 Жовтня 2015
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 275572
Початкова ціна: 123 283.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 164.15 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 28 Травня 2018
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 230722
Початкова ціна: 123 273.80 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.69 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 14 Серпня 2017
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 298326
Початкова ціна: 123 271.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.55 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 13 Вересня 2018
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 274868
Початкова ціна: 123 270.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.50 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 16 Травня 2018
1/3 частина трикімнатної квартири, заг. пл. 44,5 кв.м., житл. пл. 30,3 кв.м., розташована за адресою: Черкаська обл., Черкаський р., м. Сміла, провул. Краснопресненський, буд. 25, кв. 16
%
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 594298
Початкова ціна: 123 270.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Березня 2026
Область: Волинська обл.
№Номер лоту: 257095
Початкова ціна: 123 270.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Січня 2018
Область: Чернігівська обл.
№Номер лоту: 124496
Початкова ціна: 123 264.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 163.20 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 22 Лютого 2016
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 526175
Початкова ціна: 123 254.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 162.70 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 24 Квітня 2023