Область: Чернівецька обл.
№Номер лоту: 320725
Початкова ціна: 129 818.50 грн.
Гарантійний внесок: 6 490.93 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Січня 2019
Область: Чернівецька обл.
№Номер лоту: 344785
Початкова ціна: 129 815.40 грн.
Гарантійний внесок: 6 490.77 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 8 Травня 2019
Область: Вінницька обл.
№Номер лоту: 280228
Початкова ціна: 129 810.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 490.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 14 Червня 2018
Область: Тернопільська обл.
№Номер лоту: 135005
Початкова ціна: 129 800.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 490.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 6 Квітня 2016
Область: Тернопільська обл.
№Номер лоту: 135004
Початкова ціна: 129 800.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 490.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 6 Квітня 2016
Область: Донецька обл.
№Номер лоту: 243742
Початкова ціна: 129 800.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 490.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Листопада 2017
Область: Миколаївська обл.
№Номер лоту: 325449
Початкова ціна: 129 800.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 490.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 4 Лютого 2019
Область: Івано-Франківська обл.
№Номер лоту: 353248
Початкова ціна: 129 790.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 489.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Червня 2019
Область: Чернігівська обл.
№Номер лоту: 145042
Початкова ціна: 129 783.50 грн.
Гарантійний внесок: 6 489.18 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Травня 2016
Область: Кіровоградська обл.
№Номер лоту: 352749
Початкова ціна: 129 766.95 грн.
Гарантійний внесок: 6 488.35 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Червня 2019
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 214294
Початкова ціна: 129 764.40 грн.
Гарантійний внесок: 6 488.22 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 24 Травня 2017
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 448529
Початкова ціна: 129 761.80 грн.
Гарантійний внесок: 6 488.09 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Листопада 2020
Область: Закарпатська обл.
№Номер лоту: 225262
Початкова ціна: 129 760.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 488.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Серпня 2017
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 199713
Початкова ціна: 129 756.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 487.80 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 15 Березня 2017
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 206496
Початкова ціна: 129 756.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 487.80 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Квітня 2017
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 206501
Початкова ціна: 129 756.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 487.80 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Квітня 2017
Область: м.Київ
№Номер лоту: 7270
Початкова ціна: 129 750.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 487.50 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 24 Жовтня 2014
1/4 частина двокімнатної квартири, загальною площею 56,4 кв.м., житлова площа 30,4 кв.м., за адресою: Київська область, Білоцерківський р-н, м.Тетіїв, вул. Злагоди (колишня Свердлова), буд.18, кв.67
%
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 574110
Початкова ціна: 129 745.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 487.25 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 1 Травня 2025
Область: Тернопільська обл.
№Номер лоту: 305579
Початкова ціна: 129 744.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 487.20 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 29 Жовтня 2018
ІПОТЕКА. Домоволодіння, заг. пл. 48,80 кв.м. та земельна ділянка, заг. пл. 0,2500 га, к/н: 2621210301:03:001:0124, розташовані за адресою: Івано-Франківська область, м. Бурштин, с.Вигівка, вул. Зелена, буд. 17
%
Область: Івано-Франківська обл.
№Номер лоту: 506914
Початкова ціна: 129 735.20 грн.
Гарантійний внесок: 6 486.76 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Лютого 2022