Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 422145
Початкова ціна: 135 172.10 грн.
Гарантійний внесок: 6 758.61 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 17 Червня 2020
Область: Донецька обл.
№Номер лоту: 500127
Початкова ціна: 135 170.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 758.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 29 Листопада 2021
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 231204
Початкова ціна: 135 159.35 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.97 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 16 Серпня 2017
Область: м.Київ
№Номер лоту: 192502
Початкова ціна: 135 156.80 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.84 грн.
Стан аукціона: Складання акту
Дата початку: 23 Січня 2017
Область: м.Київ
№Номер лоту: 467348
Початкова ціна: 135 150.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 9 Березня 2021
Домоволодіння, що складається з житлового будинку, загальною площею 48,3 кв.м. та земельної ділянки площею 0,25 га, кадастровий номер 4625888500:04:001:0015, за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Старичі, вул. Шолтиси, буд. 3
%
Область: м.Київ
№Номер лоту: 244194
Початкова ціна: 135 150.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 6 Листопада 2017
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 508750
Початкова ціна: 135 150.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Лютого 2022
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 591714
Початкова ціна: 135 150.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 19 Січня 2026
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 494766
Початкова ціна: 135 150.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Жовтня 2021
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 59739
Початкова ціна: 135 140.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 757.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Травня 2015
Область: Закарпатська обл.
№Номер лоту: 323183
Початкова ціна: 135 136.40 грн.
Гарантійний внесок: 6 756.82 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Січня 2019
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 470320
Початкова ціна: 135 104.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 755.20 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 31 Березня 2021
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 377735
Початкова ціна: 135 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 755.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Жовтня 2019
26/100 частини будівлі закусочної літера "А-1Н.а" (кімнати 6, 7, 8, 9, 12, 15), загальною площею 36.7 м2, яка знаходиться за адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Гагаріна, будинок 11
Область: Луганська обл.
№Номер лоту: 200004
Початкова ціна: 135 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 755.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 6 Березня 2017
Область: Полтавська обл.
№Номер лоту: 380652
Початкова ціна: 135 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 755.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Листопада 2019
Область: Миколаївська обл.
№Номер лоту: 548468
Початкова ціна: 135 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 755.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 22 Квітня 2024
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 320091
Початкова ціна: 135 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 755.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 8 Січня 2019
Іпотека. Житловий будинок, загальною площею 41,30 кв.м. та земельна ділянка, К/Н: 7124985200:02:005:0528, загальною площею 0,1056 га, що знаходиться за адресою: вул. Тичини,12, с. Руська Поляна, Черкаський р-н, Черкаська обл.
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 499270
Початкова ціна: 135 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 755.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Грудня 2021
Область: Чернівецька обл.
№Номер лоту: 359231
Початкова ціна: 135 099.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 754.95 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 26 Липня 2019
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 333264
Початкова ціна: 135 070.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 753.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 11 Березня 2019