Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 258718
Початкова ціна: 145 544.04 грн.
Гарантійний внесок: 7 277.20 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 18 Січня 2018
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 423756
Початкова ціна: 145 542.40 грн.
Гарантійний внесок: 7 277.12 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Червня 2020
3/12 чотирикімнатної квартири, загальною площею 78,70 кв.м., житловою площею 52,00 кв.м., що знаходиться за адресою: Кіровоградська обл., Кропивницький р., м. Знам'янка, пров. Леся Курбаса, буд. 12/36, кв. 34
Область: Кіровоградська обл.
№Номер лоту: 585097
Початкова ціна: 145 536.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.80 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Вересня 2025
Область: Івано-Франківська обл.
№Номер лоту: 193708
Початкова ціна: 145 535.95 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.80 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 10 Лютого 2017
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 545528
Початкова ціна: 145 533.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.65 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 14 Березня 2024
Область: Чернігівська обл.
№Номер лоту: 286560
Початкова ціна: 145 529.60 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.48 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 16 Липня 2018
Область: Херсонська обл.
№Номер лоту: 320799
Початкова ціна: 145 520.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Січня 2019
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 297992
Початкова ціна: 145 520.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Серпня 2018
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 297998
Початкова ціна: 145 520.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Серпня 2018
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 471014
Початкова ціна: 145 520.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 276.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 14 Квітня 2021
Область: Миколаївська обл.
№Номер лоту: 39353
Початкова ціна: 145 517.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.85 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 20 Лютого 2015
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 133887
Початкова ціна: 145 514.70 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.74 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 31 Березня 2016
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 329883
Початкова ціна: 145 509.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.45 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Лютого 2019
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 498714
Початкова ціна: 145 507.20 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.36 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 24 Листопада 2021
Область: Чернівецька обл.
№Номер лоту: 482982
Початкова ціна: 145 503.20 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.16 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 9 Липня 2021
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 403774
Початкова ціна: 145 502.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.10 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Лютого 2020
Область: Закарпатська обл.
№Номер лоту: 238212
Початкова ціна: 145 500.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 9 Жовтня 2017
Область: Луганська обл.
№Номер лоту: 500509
Початкова ціна: 145 500.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 8 Грудня 2021
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 328041
Початкова ціна: 145 500.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Лютого 2019
Область: Полтавська обл.
№Номер лоту: 553887
Початкова ціна: 145 500.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 275.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Липня 2024