Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 413068
Початкова ціна: 151 360.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 568.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 23 Квітня 2020
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 486489
Початкова ціна: 151 359.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 567.95 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 26 Липня 2021
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 462173
Початкова ціна: 151 349.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 567.45 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 1 Лютого 2021
Область: м.Київ
№Номер лоту: 471558
Початкова ціна: 151 340.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 567.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 6 Квітня 2021
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 478555
Початкова ціна: 151 336.50 грн.
Гарантійний внесок: 7 566.83 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 7 Червня 2021
Область: Запорізька обл.
№Номер лоту: 383625
Початкова ціна: 151 315.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.75 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 12 Листопада 2019
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 139523
Початкова ціна: 151 303.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.15 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Квітня 2016
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 139534
Початкова ціна: 151 303.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.15 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Квітня 2016
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 139537
Початкова ціна: 151 303.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.15 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Квітня 2016
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 139538
Початкова ціна: 151 303.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.15 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Квітня 2016
Область: Донецька обл.
№Номер лоту: 486185
Початкова ціна: 151 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 28 Липня 2021
Область: Кіровоградська обл.
№Номер лоту: 552257
Початкова ціна: 151 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Червня 2024
1/2 частка двокімнатної квартири, реєстраційний/кадастровий номер 1235113963202, загальна площа (кв.м.): 48,9, житлова площа (кв.м.) 25.2, місцезнаходження: Харківська обл., Ізюмський р-н, м. Балаклія, вул. Губкіна, буд. 17, кв. 12
%
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 584153
Початкова ціна: 151 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 9 Вересня 2025
Область: Кіровоградська обл.
№Номер лоту: 395027
Початкова ціна: 151 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Січня 2020
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 498320
Початкова ціна: 151 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Листопада 2021
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 447762
Початкова ціна: 151 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 23 Листопада 2020
Область: м.Київ
№Номер лоту: 379190
Початкова ціна: 151 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 565.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 28 Жовтня 2019
Область: Івано-Франківська обл.
№Номер лоту: 324562
Початкова ціна: 151 284.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 564.20 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 17 Січня 2019
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 110785
Початкова ціна: 151 284.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 564.20 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 14 Грудня 2015
Область: Сумська обл.
№Номер лоту: 407761
Початкова ціна: 151 280.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 564.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 23 Березня 2020