Область: Хмельницька обл.
№Номер лоту: 239415
Початкова ціна: 152 401.90 грн.
Гарантійний внесок: 7 620.10 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 9 Жовтня 2017
Область: Закарпатська обл.
№Номер лоту: 17260
Початкова ціна: 152 400.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 620.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 10 Грудня 2014
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 571475
Початкова ціна: 152 400.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 620.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 7 Квітня 2025
Область: Вінницька обл.
№Номер лоту: 518471
Початкова ціна: 152 397.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 619.85 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Листопада 2022
Область: Закарпатська обл.
№Номер лоту: 140013
Початкова ціна: 152 395.80 грн.
Гарантійний внесок: 7 619.79 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 4 Травня 2016
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 193961
Початкова ціна: 152 392.80 грн.
Гарантійний внесок: 7 619.64 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 10 Лютого 2017
Область: Тернопільська обл.
№Номер лоту: 184574
Початкова ціна: 152 350.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 617.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 15 Грудня 2016
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 279830
Початкова ціна: 152 331.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.55 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 14 Червня 2018
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 340059
Початкова ціна: 152 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Квітня 2019
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 340069
Початкова ціна: 152 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Квітня 2019
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 340076
Початкова ціна: 152 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Квітня 2019
Область: Чернігівська обл.
№Номер лоту: 308501
Початкова ціна: 152 330.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 12 Листопада 2018
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 335898
Початкова ціна: 152 329.10 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.46 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 4 Квітня 2019
Область: Миколаївська обл.
№Номер лоту: 282292
Початкова ціна: 152 320.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Червня 2018
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 513442
Початкова ціна: 152 320.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 14 Липня 2022
Однокімнатна квартира, загальна площа 31,7 кв.м., житлова площа 16,3 кв.м., розташована за адресою: Дніпропетровська область, Павлоградський район, м. Тернівка, вул. Лермонтова, буд.10а, кв.15
%
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 545001
Початкова ціна: 152 320.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 20 Лютого 2024
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 263256
Початкова ціна: 152 320.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 616.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 1 Березня 2018
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 580415
Початкова ціна: 152 318.30 грн.
Гарантійний внесок: 7 615.92 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 16 Липня 2025
Область: м.Київ
№Номер лоту: 369635
Початкова ціна: 152 313.00 грн.
Гарантійний внесок: 7 615.65 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 4 Вересня 2019
Область: Рівненська обл.
№Номер лоту: 79884
Початкова ціна: 152 307.90 грн.
Гарантійний внесок: 7 615.40 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Липня 2015