Область: Хмельницька обл.
№Номер лоту: 492286
Початкова ціна: 165 143.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 257.15 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 22 Листопада 2021
Область: Івано-Франківська обл.
№Номер лоту: 48420
Початкова ціна: 165 130.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 256.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Березня 2015
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 508836
Початкова ціна: 165 130.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 256.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Лютого 2022
Область: Закарпатська обл.
№Номер лоту: 149363
Початкова ціна: 165 128.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 256.40 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 13 Червня 2016
Область: м.Київ
№Номер лоту: 244373
Початкова ціна: 165 126.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 256.30 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 17 Листопада 2017
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 420163
Початкова ціна: 165 120.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 256.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 3 Червня 2020
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 222094
Початкова ціна: 165 115.20 грн.
Гарантійний внесок: 8 255.76 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 17 Липня 2017
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 591640
Початкова ціна: 165 112.50 грн.
Гарантійний внесок: 8 255.63 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 15 Січня 2026
Область: Волинська обл.
№Номер лоту: 591385
Початкова ціна: 165 112.50 грн.
Гарантійний внесок: 8 255.63 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 12 Січня 2026
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 111787
Початкова ціна: 165 105.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 255.25 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Грудня 2015
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 111788
Початкова ціна: 165 105.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 255.25 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Грудня 2015
Область: Сумська обл.
№Номер лоту: 327514
Початкова ціна: 165 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 255.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Лютого 2019
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 221260
Початкова ціна: 165 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 255.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 3 Липня 2017
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 309029
Початкова ціна: 165 085.20 грн.
Гарантійний внесок: 8 254.26 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 15 Листопада 2018
Область: Херсонська обл.
№Номер лоту: 51381
Початкова ціна: 165 079.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 253.95 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Березня 2015
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 243310
Початкова ціна: 165 070.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 253.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Жовтня 2017
Іпотека. Житловий будинок, заг.площею 69,1 кв.м., житл.площею 39,3 кв.м. та земельна ділянка площею 0,1421 га, кадастровий номер: 1822084100:03:002:0061, за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Левків, вул.Лісова, 30
%
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 490211
Початкова ціна: 165 066.40 грн.
Гарантійний внесок: 8 253.32 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 6 Вересня 2021
Область: Вінницька обл.
№Номер лоту: 35859
Початкова ціна: 165 055.50 грн.
Гарантійний внесок: 8 252.78 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Лютого 2015
ІПОТЕКА, 1/4 частка житлової чотирикімнатної квартири, яка розташована на 5 поверсі 5 поверхового будинку загальною пл. 61,4кв.м., житловою пл. 45,8кв.м., що знаходиться за адресою: Волинська область, м.Луцьк, вул.Потебні, будинок 48, квартира 14
%
Область: Волинська обл.
№Номер лоту: 514162
Початкова ціна: 165 038.98 грн.
Гарантійний внесок: 8 251.95 грн.
Стан аукціона: Торги зупинено
Дата початку: 28 Липня 2022
Область: Волинська обл.
№Номер лоту: 513035
Початкова ціна: 165 038.98 грн.
Гарантійний внесок: 8 251.95 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 8 Липня 2022