Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 398184
Початкова ціна: 1 448 400.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 420.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 20 Січня 2020
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 364440
Початкова ціна: 1 448 400.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 420.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 21 Серпня 2019
Область: Волинська обл.
№Номер лоту: 322249
Початкова ціна: 1 448 240.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 412.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 17 Січня 2019
Область: м.Київ
№Номер лоту: 295237
Початкова ціна: 1 448 230.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 411.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Серпня 2018
Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 491822
Початкова ціна: 1 448 160.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 408.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 20 Вересня 2021
Область: м.Київ
№Номер лоту: 175321
Початкова ціна: 1 448 014.20 грн.
Гарантійний внесок: 144 801.42 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 31 Жовтня 2016
Область: м.Київ
№Номер лоту: 310648
Початкова ціна: 1 447 980.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 399.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 22 Листопада 2018
Область: м.Київ
№Номер лоту: 397891
Початкова ціна: 1 447 800.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 390.00 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 17 Січня 2020
Область: Чернівецька обл.
№Номер лоту: 51077
Початкова ціна: 1 447 778.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 388.90 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 27 Березня 2015
Область: Чернівецька обл.
№Номер лоту: 50790
Початкова ціна: 1 447 778.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 388.90 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 26 Березня 2015
Область: Хмельницька обл.
№Номер лоту: 569777
Початкова ціна: 1 447 750.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 387.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 27 Березня 2025
Область: Чернівецька обл.
№Номер лоту: 134811
Початкова ціна: 1 447 741.76 грн.
Гарантійний внесок: 72 387.09 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 14 Квітня 2016
Область: Львівська обл.
№Номер лоту: 591000
Початкова ціна: 1 447 679.80 грн.
Гарантійний внесок: 72 383.99 грн.
Стан аукціона: Торги зупинено
Дата початку: 14 Січня 2026
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 536827
Початкова ціна: 1 447 560.00 грн.
Ставка ПДВ: 20%
Гарантійний внесок: 72 378.00 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 30 Жовтня 2023
Добровільний продаж. Однокімнатна квартира/офіс заг. пл. 21,17 кв.м. з коморою пл. 10,6 кв.м, перший поверх, вхід з вулиці, фасад (згідно документів 12/100 квартири, переоформлення через суд), за адресою: м. Київ, пров. Будівельників, буд. 3, кв. 1
Область: м.Київ
№Номер лоту: 592959
Початкова ціна: 1 447 380.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 369.00 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 16 Лютого 2026
Область: Харківська обл.
№Номер лоту: 208189
Початкова ціна: 1 447 300.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 365.00 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 26 Квітня 2017
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 297162
Початкова ціна: 1 447 210.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 360.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 6 Вересня 2018
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 450836
Початкова ціна: 1 447 040.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 352.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 1 Грудня 2020
Область: м.Київ
№Номер лоту: 385595
Початкова ціна: 1 446 935.25 грн.
Гарантійний внесок: 72 346.76 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 2 Грудня 2019
Область: м.Київ
№Номер лоту: 443021
Початкова ціна: 1 446 900.00 грн.
Гарантійний внесок: 72 345.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 25 Вересня 2020