Частина будівлі корпусу №11/1, по плану БТІ (літ. А-7), загальною площею – 2782,1 м², розташовані в 9 поверховій будівлі на 5,6,7 поверхах, за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Мазура, 24/2
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 336044
Дата проведення аукціону: 11 Квітня 2019 09:00
Дата закінчення торгів: 26 Квітня 2019 09:00
Дата закінчення подання заявок: 8 Квітня 2019 09:00
Стартова ціна: 3 470 900.00 грн.
Гарантійний внесок: 347 090.00 грн.
Крок аукціону: 347 090.00 грн.
Область: Черкаська обл.
Місцезнаходження майна:

Черкаська обл., м. Сміла, вул. Мазура, 24/2

Дата публікації: 6 Березня 2019 12:02
Протокол торгів: Протокол
Кадастровий номер земельної ділянки
Предмет іпотеки Ні

Частина будівлі корпусу №11/1, по плану БТІ (літ. А-7), загальною площею – 2782,1 м², розташовані в 9 поверховій будівлі на 5,6,7 поверхах, за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Мазура, 24/2.

Призначення об'єкту – виробничий корпус, нежитлові побутові приміщення.

Лот належить Міністерству економічного розвитку і торгівлі України на підставі свідоцтва про право власності на нерухоме майно (САК № 597109 від 23.07.2015 р.), видавник Реєстраційна служба Смілянського міськрайонного управління юстиції Черкаської області за індексним номером № 41099127.
Лот належить Державному підприємству фірмі "Оризон-ТК" на праві господарського відання згідно Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права (право господарського відання) від 21.09.2015 р. за індексним номером № 44175482 на підставі рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень від 18.09.2015 р. за індексним номером № 24568191.
Фундамент - залізобетонні блоки. Стіни - залізобетонні плити, цегляні. Перегородки - залізобетонні панелі.
Перекриття - залізобетонні панелі. Покрівля - рубероїд. Підлога - бетонна. Вікна - алюміневий профіль.
Облицювальні роботи - штукатурка внутрішня. Електрика - наявна. Водопровід - наявний. Каналізація - наявна (центральна), фізичний знос 55%. Технічний стан конструктивних елементів «задовільний» (елементи будівлі в цілому придатні для експлуатації, але потребують ремонту, який найдоцільніший на цій стадії).
Кількість поверхів: – 3 (три), а саме 5,6,7 поверхи, кількість приміщень — 55
Продаж відбувається у вигляді цілісного майнового комплексу.
Інформація про земельну ділянку: Лот №1 розташований на земельній ділянці площею 0,6133 га за адресою: м. Сміла, вул. Мазура,24/2. Кадастровий номер – не присвоєний. Земельна ділянка рахується на балансі Смілянської міської ради, що знаходиться за адресою Черкаська обл., м. Сміла, вул. Леніна, 37. Право власності на земельну ділянку до переможця аукціону не переходить.
Справа № 10-08/5574 в Господарському суді Черкаської області.

Додаткова інформація у розділі "Вкладення".

Реєстраційний номер лота: 336044
Категорія: Будівлі
Відомості про обтяження майна:

Обтяження відсутні


Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Для ознайомлення з майном необхідно подати заявку на ознайомлення в електронному вигляді на електронну адресу: zanko7@ukr.net або звернувшись за телефоном ліквідатора 0677653820.

Відповідальна особа за ознайомлення з майном: Занько Микола Миколайович ліквідатор на підставі ухвали господарського суду Черкаської області від 03.10.2012р. по справі 10-08/5574.


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок ДП “СЕТАМ” за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Протокол автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Переможець торгів повинен роздрукувати із особистого кабінету переможця персоніфікований протокол, підписати його та передати особисто або через представника Замовнику або надіслати його засобами зв'язку на поштову адресу Замовника. Підписаний протокол повинен надійти до Замовника не пізніше п’яти робочих днів з дати отримання протоколу переможцем в особистому кабінеті.
Протягом п’яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцю торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна.
Переможець торгів повинен протягом п’яти днів з дня отримання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на зазначений у протоколі номер банківського рахунка.
Строк оплати може бути продовжено за згодою організатора, але не довше ніж на десять календарних днів, за умови сплати переможцем торгів не менш як 50 відсотків ціни продажу майна.

Порядок оформлення участі у торгах:
"Для участі в електронних торгах, необхідно: 1. Зареєструватися в системі; 2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3. Сплатити гарантійний внесок. Розмір гарантійного внеску становить 10% від стартової ціни лоту. 4. Не пізніше кінцевого строку прийняття заяв на участь в аукціоні у електронному вигляді, заявник повинен надати до ДП “СЕТАМ” наступні документи завірені підписом фізичної особи або керівника юридичної особи і печаткою за наявності: - заяву на участь в аукціоні у письмовому вигляді, що складається у довільній формі державною мовою, яка повинна містити: найменування, організаційно-правову форму, місцезнаходження, поштову адресу заявника (для юридичної особи); прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи); номер контактного телефону, адресу електронної пошти заявника (надалі — заява на участь в аукціоні у письмовому вигляді), з зазначенням відомостей про наявність або відсутність заінтересованості стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону; - копія документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені заявника; - копія документа про сплату гарантійного внеску. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Розмір винагороди організатора (Повіреного), яка становить 3% від кінцевої ціни продажу лота сплачується Замовником (Довірителем).
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство “СЕТАМ”, контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Ліквідатор ДП фірми «Оризон-ТК» Занько Микола Миколайович