Область: Житомирська обл.
№Номер лоту: 390276
Початкова ціна: 1 551 640.81 грн.
Гарантійний внесок: 155 164.08 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 12 Грудня 2019
Область: Рівненська обл.
№Номер лоту: 590304
Початкова ціна: 1 551 622.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 581.10 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 31 Грудня 2025
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 536573
Початкова ціна: 1 551 505.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 575.25 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 4 Березня 2024
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 562099
Початкова ціна: 1 551 500.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 575.00 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 13 Листопада 2024
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 313836
Початкова ціна: 1 551 352.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 567.60 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 7 Грудня 2018
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 399140
Початкова ціна: 1 551 268.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 563.40 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 20 Січня 2020
Область: Дніпропетровська обл.
№Номер лоту: 181779
Початкова ціна: 1 551 245.92 грн.
Гарантійний внесок: 77 562.30 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 9 Грудня 2016
Область: Донецька обл.
№Номер лоту: 445969
Початкова ціна: 1 551 181.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 559.05 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Жовтня 2020
Область: Івано-Франківська обл.
№Номер лоту: 253522
Початкова ціна: 1 551 151.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 557.55 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 5 Січня 2018
Область: Рівненська обл.
№Номер лоту: 393900
Початкова ціна: 1 551 138.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 556.90 грн.
Стан аукціона: Торги припинено
Дата початку: 2 Січня 2020
Область: Черкаська обл.
№Номер лоту: 91059
Початкова ціна: 1 550 857.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 542.85 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 31 Серпня 2015
Область: м.Київ
№Номер лоту: 137979
Початкова ціна: 1 550 559.88 грн.
Гарантійний внесок: 155 055.99 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 19 Квітня 2016
Область: м.Київ
№Номер лоту: 575543
Початкова ціна: 1 550 400.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 520.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 26 Травня 2025
Область: Київська обл.
№Номер лоту: 440671
Початкова ціна: 1 550 397.11 грн.
Гарантійний внесок: 77 519.86 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 25 Вересня 2020
Область: Івано-Франківська обл.
№Номер лоту: 529165
Початкова ціна: 1 550 150.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 507.50 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 30 Червня 2023
Область: м.Київ
№Номер лоту: 512929
Початкова ціна: 1 550 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 155 000.00 грн.
Стан аукціона: Торги відбулися
Дата початку: 21 Червня 2022
Добровільний продаж. Чотирикімнатна квартира, загальною площею 117,3 кв.м, земельна ділянка, КН: 6810700000:01:002:0697, загальною площею 0,0974 га, за адресою: Хмельницька обл., м. Шепетівка, Фадєєва (нова назва Володимира Сосюри), буд. 1, кв. 2
Область: Хмельницька обл.
№Номер лоту: 598257
Початкова ціна: 1 550 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 500.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 5 Травня 2026
Область: Полтавська обл.
№Номер лоту: 515221
Початкова ціна: 1 550 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 31 000.00 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 18 Серпня 2022
Область: Волинська обл.
№Номер лоту: 253727
Початкова ціна: 1 549 977.60 грн.
Гарантійний внесок: 77 498.88 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 9 Січня 2018
Область: Одеська обл.
№Номер лоту: 572387
Початкова ціна: 1 549 884.00 грн.
Гарантійний внесок: 77 494.20 грн.
Стан аукціона: Торги не відбулися
Дата початку: 24 Квітня 2025