Двокімнатна квартира №17, загальною площею 64,9 кв.м., житлова площа 37,5 кв.м., за адресою: Київська обл., м. Ірпінь, вул. Виговського, 1-Ф
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 594444
Дата проведення аукціону: 23 Березня 2026 09:00
Дата закінчення торгів: 23 Березня 2026 18:00
Дата закінчення подання заявок: 23 Березня 2026 08:00
Стартова ціна: 1 531 600.00 грн.
Гарантійний внесок: 76 580.00 грн.
Крок аукціону: 15 316.00 грн.
Область: Київська обл.
Місцезнаходження майна:

Київська область, Бучанський р-н., м. Ірпінь, вул. Виговського, 1-Ф, кв. 17

Дата публікації: 20 Лютого 2026 09:23
Протокол торгів: Протокол
23 Березня 2026 17:52:40
Учасник 10
1 531 600.00 грн.
Провадження 74789055
Предмет іпотеки Ні
Кадастровий номер земельної ділянки
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв. 37.5
Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв. 27.4
Кількість кімнат 2
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната 4
Кількість поверхів будинку 15
Площа кожної кімнати, м.кв. житлова кімната площею - 15,5 кв.м., житлова кімната площею - 22,00 кв.м.
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди коридор - 8,6 кв.м., туалет - 1,5 кв.м., ванна - 3,1 кв.м., кухня - 11,6 кв.м., балкон - 2,6 кв.м.
Встановлені обмеження
Oбмеження на використання квартири, будинку
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований будинок
Правовий режим земельної ділянки
Розмір земельної ділянки, га. 0.0000

Двокімнатна квартира №17, загальною площею 64,9 кв.м., житлова площа, 37,5 кв.м., за адресою Київська обл., м. Ірпінь, вул. Виговського, 1-Ф, розташована на 4-му поверсі, рік побудови 2019, складається з житлової кімнати площею - 15,5 кв.м., житлової кімнати площею - 22,00 кв.м., коридор - 8,6 кв.м., туалет - 1,5 кв.м., ванна - 3,1 кв.м., кухня - 11,6 кв.м., балкон - 2,6 кв.м. В будинку підведена вода та електрика, проведено каналізацію, висота потолків 2,70 м., в під'їзді встановлені два ліфти, вікна навні-металопластикові, міжкімнатні двері відсутні, стіни без оздоблення, під'їзні дороги асфальтовані, наявний підземний паркінг, будинок в новому мікрорайоні міста, вся інфраструктура розвинута та доступна(супермаркет, дитячий садок, зупинка громадського транспорту - все в межах 500 метрів), молодий та новий мікрорайон міста, неподалік ліс. Належить боржнику на праві власності на підставі - Рішення власника серія та номер: 2, виданий 21.10.2020, запису в реєстрі №1584; акт приймання-передачі нерухомого майна, серія та номер: 2, виданий 21.10.2020, номер записту про право власності №38911385. Зареєстровані особи - відсутні.