Конфісковане майно за рішенням суду: житловий будинок, заг. пл. 33,1 кв. м., жит. пл. 14,0 кв. м. та земельна ділянка, кадастровий №2623684401:01:001:0803, пл. 0,1142 га, адреса: Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Пістинь, вул. Казарінова, буд. 44
Стан аукціона: Торги відбулися
Номер лоту: 592001
Дата проведення аукціону: 29 Січня 2026 09:00
Дата закінчення торгів: 29 Січня 2026 18:08
Дата закінчення подання заявок: 29 Січня 2026 08:00
Стартова ціна: 121 030.00 грн.
Гарантійний внесок: 6 051.50 грн.
Крок аукціону: 2 420.60 грн.
Область: Івано-Франківська обл.
Місцезнаходження майна:

Івано-Франківська область, Косівський район, с. Пістинь, вул. Казарінова, 44

Дата публікації: 9 Січня 2026 15:28
Протокол торгів: Протокол
Акт про проведений аукціон: Акт
Переможець
Учасник 12
Ящук Олександр Олександрович
161 100.00 грн.
29 Січня 2026 17:58:12
Учасник 12
Особлива ставка
29 Січня 2026 17:51:37
Учасник 11
Особлива ставка
29 Січня 2026 18:00:07
Учасник 11
142 815.40 грн.
29 Січня 2026 17:50:00
Учасник 12
140 394.80 грн.
29 Січня 2026 17:46:24
Учасник 11
137 974.20 грн.
29 Січня 2026 17:42:24
Учасник 12
135 553.60 грн.
29 Січня 2026 17:35:52
Учасник 11
133 133.00 грн.
29 Січня 2026 17:32:30
Учасник 12
130 712.40 грн.
29 Січня 2026 17:30:42
Учасник 11
128 291.80 грн.
29 Січня 2026 17:08:56
Учасник 12
125 871.20 грн.
29 Січня 2026 16:02:09
Учасник 11
123 450.60 грн.
29 Січня 2026 09:08:37
Учасник 12
121 030.00 грн.
Провадження 70466746
Предмет іпотеки Ні
Кадастровий номер земельної ділянки 2623684401:01:001:0803
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв. 14.
Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв. 0.
Кількість кімнат
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната
Кількість поверхів будинку 1
Площа кожної кімнати, м.кв.
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди
Встановлені обмеження
Oбмеження на використання квартири, будинку
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований будинок земельна ділянка, кадастровий №2623684401:01:001:0803, площею 0,1142 га, цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)