Однокімнатна квартира №880, загальною площею 44.3 кв.м., житловою –15.6 кв.м., за адресою: м.Київ, вулиця Донця Михайла, будинок 2-А
Стан аукціона: Торги припинено
Номер лоту: 588835
Дата проведення аукціону: 4 Грудня 2025 09:00
Дата закінчення торгів: 4 Грудня 2025 18:00
Дата закінчення подання заявок: 4 Грудня 2025 08:00
Стартова ціна з урахуванням ПДВ: 1 929 625.80 грн.
Ставка ПДВ: 20%
Гарантійний внесок: 96 481.29 грн.
Крок аукціону: 19 296.26 грн.
Область: м.Київ
Місцезнаходження майна:

м. Київ, вулиця Донця Михайла, будинок 2-А, квартира 880

Дата публікації: 4 Листопада 2025 08:50
Дата припинення торгів: 27 Листопада 2025 16:27
Причина припинення торгів: Постанова про повернення виконавчого документа стягувачу приватного виконавця виконавчого округу м.Києва Лановенко Людмили Олегівни від 27.11.2025 ВП№ 78868470
Провадження 78868470
Предмет іпотеки Ні
Кадастровий номер земельної ділянки
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв. 15.6
Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв. 28.7
Кількість кімнат 1
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната 22
Кількість поверхів будинку 25
Площа кожної кімнати, м.кв. кімната - 15,6 кв.м
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди коридор - 8,0 кв.м., вбиральня - 1,9 кв.м., ванна - 3,8 кв.м., кухня - 9,3 кв.м., балкон - 4,1 кв.м., балкон - 0,8 кв.м., балкон - 0,8 кв.м.
Встановлені обмеження
Oбмеження на використання квартири, будинку
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований будинок
Правовий режим земельної ділянки
Розмір земельної ділянки, га. 0.0000
Боржник є платником ПДВ Так

Однокімнатна квартира №880, загальною площею 44.3 кв.м., житловою –15.6  кв.м., за адресою: м.Київ, вулиця Донця Михайла, будинок 2-А. Належить боржнику на праві власності на підставі Договору договір купівлі-продажу, серія та номер: 1399, виданий 01.07.2025, видавник: Деребера Т.О. приватний нотаріус Бучанського районного нотаріального округу Київської області. Зареєстровані відсутні.