Двокімнатна квартира, загальною площею 43,3 кв.м., за адресою: м. Дніпро, проспект Калнишевського Петра (колишня назва вул. Косіора), буд. 36, кв. 21
Стан аукціона: Торги припинено
Номер лоту: 581470
Дата проведення аукціону: 31 Липня 2025 09:00
Дата закінчення торгів: 31 Липня 2025 18:00
Дата закінчення подання заявок: 31 Липня 2025 08:00
Стартова ціна: 971 500.00 грн.
Гарантійний внесок: 48 575.00 грн.
Крок аукціону: 19 430.00 грн.
Область: Дніпропетровська обл.
Місцезнаходження майна:

м. Дніпро, проспект Калнишевського Петра, буд. 36, кв. 21

Дата публікації: 11 Липня 2025 15:33
Дата припинення торгів: 30 Липня 2025 14:03
Причина припинення торгів: Постанова про закінчення виконавчого провадження Соборного відділу державної виконавчої служби у місті Дніпрі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 30.07.2025 ВП№ 67712980
Провадження 67712980
Предмет іпотеки Ні
Кадастровий номер земельної ділянки
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв. 29.1
Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв. 14.2
Кількість кімнат 2
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната 1
Кількість поверхів будинку 5
Площа кожної кімнати, м.кв. Технічна документація відсутня
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди 1-коридор, 2-санвузол, 3-кухня, 5-комора
Встановлені обмеження
Oбмеження на використання квартири, будинку
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований будинок
Правовий режим земельної ділянки
Розмір земельної ділянки, га. 0.0000

Двокімнатна квартира, загальною площею 43,3 кв.м., за адресою: м. Дніпро, проспект Калнишевського Петра, буд. 36, кв. 21

Підстава для державної реєстрації: договір купівлі-продажу, ВЕІ № 246899 реєстр 4907, 27.11.2006, посвідчений приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Олійник С.В.

Зареєстровані особи відсутні

Реєстраційний номер лота: 581470
Категорія: Житлова нерухомість
Відомості про обтяження майна: