Добровільний продаж. Брухт від розбирання військової автомобільної техніки та списання військового майна речової служби орієнтовною вагою 99,631 тонн, за адресою: військові частини у м. Васильків, Київської області
Стан аукціона: Реєстрація учасників
Номер лоту: 555625
Дата проведення аукціону: 16 Липня 2024 09:00
Дата закінчення торгів: 16 Липня 2024 18:00
Дата закінчення подання заявок: 16 Липня 2024 08:00
Стартова ціна: 404 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 20 205.00 грн.
Крок аукціону: 4 041.00 грн.
Область: Київська обл.
Місцезнаходження майна:

м. Васильків, Київської області (військові частини)

Дата публікації: 9 Липня 2024 15:13

Брухт від розбирання військової автомобільної техніки та списання військового майна речової служби, місце знаходження брухту: військові частини у м. Васильків Київської області.

Продаж металобрухту здійснюється на умовах вивезення його Покупцем з фактичного його місця знаходження транспортом та за рахунок Покупця, включаючи всі витрати, пов’язані з доведенням металобрухту до вимог стандартів, норм і правил та транспортуванням і зважуванням металобрухту, а також будь-які інші витрати, пов’язані з виконанням Покупцем своїх зобов’язань за Договором.

Порядок розрахунків - 100% попередня оплата.

Переможець торгів повинен надати Замовнику протягом 2-х робочих днів з дати формування протоколу про визначення учасника переможцем торгів довідку в довільній формі, що він є спеціалізованим підприємством в розумінні Закону України «Про металобрухт», а також дозвіл на здійснення операцій з оброблення відходів.

Загальна сума договору, вказана у договорі купівлі-продажу майна, підлягає розподіленню згідно з відсотками від початкової ціни продажу лоту, вказаними в інформаційному повідомленні.

 

Найменування об’єкта продажу

Початкова ціна продажу лоту, грн. (без ПДВ)

% від початкової ціни продажу лоту

Стислий опис об’єкта

Металобрухт чорних металів від розбирання автомобільної техніки (рами, мости, кабіни, причепи) виду 9 із засміченістю менше ніж 5%,орієнтовна вага - 90,2 тонн

365 900,00

90,570

Брухт від розбирання військової автомобільної техніки  та списання військового майна речової служби, місце знаходження брухту: військові частини у
м. Васильків Київської області

 

Металобрухт чорних металів від списання майна речової служби (преса, паперорізальні та картонно різальні машини) виду 9 із засміченістю менше ніж 5%, орієнтовна вага - 9,431 тонн

38 200,00

9,430

ВСЬОГО: 99,631 тонн

404 100,00

100

Додаткові умови проведення аукціону: перед підписанням Договору з Переможцем торгів Замовник погоджує його з власником майна (Міністерством оборони України).

Договір купівлі-продажу майна знаходиться в розділі "Вкладення".

Реєстраційний номер лота: 555625
Категорія: Брухт
Відомості про обтяження майна:

Список учасників:

  • Учасник 1 Затверджений 10 Липня 2024 17:57:34
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа за ознайомлення з майном: Охрамович Володимир Іванович, тел.: (096) 3213020, e-mail: charz.metal@ukr.net


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Електронні торги за даним лотом відбуваються згідно з ПОРЯДКОМ реалізації майна шляхом проведення електронних торгів (добровільний продаж) та Правилами проведення електронних торгів з реалізації металобрухту та іншої вторинної сировини, які утворилися у військових формуваннях, що розміщені на сайті. Для участі в електронних торгах, необхідно: 1.Зареєструватися в системі; 2.Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3.Сплатити гарантійний внесок. Розмір гарантійного внеску становить 5% від стартової ціни лоту. Винагорода організатору сплачується замовником. Винагорода організатору залежить від ціни продажу майна і складає: рухоме майно вартістю до 5 млн. грн — 1,3%, рухоме майно вартістю від 5 млн. грн.- 1,1%.
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «0-800-335-754», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Державне підприємство “Черкаський автомобільний ремонтний завод”