Добровільний продаж. Земельні ділянки, що виступають в якості застави за кред. договорами, укладеними з ЮО, № 113/22-28.10.2022р., №G8046/20. -04.5.2023р. (продаж на підставі ст.38 Закону України «Про іпотеку», згідно застереження в Іпотечних договорах)
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 551237
Дата проведення аукціону: 28 Травня 2024 09:00
Дата закінчення торгів: 28 Травня 2024 18:00
Дата закінчення подання заявок: 27 Травня 2024 09:00
Стартова ціна: 9 605 551.00 грн.
Гарантійний внесок: 480 277.55 грн.
Крок аукціону: 96 055.51 грн.
Область: Одеська обл.
Місцезнаходження майна:

Одеська обл, Татарбунарський р-н, с. Базар’янка

Дата публікації: 8 Травня 2024 17:42
Протокол торгів: Протокол
Кадастровий номер земельної ділянки повний перелік кадастрових номерів розміщено в розділі "Вкладення"
Іпотека Ні
Розмір земельної ділянки, га. 67.2
Правовий режим земельної ділянки приватна власність
Наявність комунікацій інформація відсутня
Обмеження на використання земельної ділянки інформація відсутня
Цільове призначення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Земельні ділянки, що виступають в якості застави за кредитними договорами, укладеними з Юридичною особою, № 113/22 від 28.10.2022р., №G8046/20. від 04.5.2023р. (продаж відбувається в межах позасудового врегулювання на підставі ст.38 Закону України «Про іпотеку», згідно застереження в Іпотечних договорах).

62 земельні ділянки, загальною площею 67,2га:
- 35 земельних ділянок під виноградники, площею 39,6га,
- 27 земельних ділянок під ріллю, площею 27,57га.

В заставі Банку знаходяться 62 земельні ділянки, що знаходяться у власності Юридичної особи, загальною площею 67,2га, за адресою: Одеська обл, Татарбунарський р-н, с. Базар’янка.

Вид угіддя на 35 земельних ділянках, площею 39,6 га-багаторічні насадження (виноградники).

Вид угіддя на 27 земельних ділянках, площею 27,57га - рілля.

Цільове призначення земельних ділянок: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Під’їзні шляхи: асфальт, грунтова дорога.
Форма/рельєф: наближені до прямокутної.

Кадастрові номери земельних ділянок розміщено в розіділі "Вкладення".

Відповідно до ч. 4 ст. 33 Закону України «Про іпотеку» звернення стягнення на предмет іпотеки здійснюється на підставі рішення суду, виконавчого напису нотаріуса або згідно з договором про задоволення вимог іпотекодержателя.

Відповідно до ч. 1 ст. 36 Закону України «Про іпотеку» сторони іпотечного договору можуть вирішити питання про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом позасудового врегулювання на підставі договору. Позасудове врегулювання здійснюється згідно із застереженням про задоволення вимог іпотекодержателя, що міститься в іпотечному договорі, або згідно з окремим договором між іпотекодавцем і іпотекодержателем про задоволення вимог іпотекодержателя, що підлягає нотаріальному посвідченню, який може бути укладений одночасно з іпотечним договором або в будь-який час до набрання законної сили рішенням суду про звернення стягнення на предмет іпотеки.
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 36 Закону України «Про іпотеку» договір про задоволення вимог іпотекодержателя або відповідне застереження в іпотечному договорі, яке прирівнюється до такого договору за своїми правовими наслідками, може передбачати право іпотекодержателя від свого імені продати предмет іпотеки будь-якій особі на підставі договору купівлі-продажу у порядку, встановленому статтею 38 цього Закону.
Ч. 5 ст. 38 Закону України «Про іпотеку» передбачено, що дії щодо продажу предмета іпотеки та укладання договору купівлі-продажу здійснюються іпотекодержателем від свого імені, на підставі іпотечного договору, який містить застереження про задоволення вимог іпотекодержателя, що передбачає право іпотекодержателя на продаж предмета іпотеки, без необхідності отримання для цього будь-якого окремого уповноваження іпотекодавця. При нотаріальному посвідченні такого договору купівлі-продажу правовстановлюючий документ на предмет іпотеки не подається.
Таким чином, Закон України «Про іпотеку» одним із способів звернення стягнення на предмет іпотеки визначає позасудове врегулювання, зокрема право іпотекодержателя здійснювати продаж предмета іпотеки від власного імені будь-якій особі-покупцю (з дотриманням правил передбачених статтею 38 Закону України «Про іпотеку»). Наразі АТ "КОМІНБАНК" реалізовує своє право іпотекодержателя на продаж іпотечного майна на підставі іпотечного договору, який містить застереження про задоволення вимог іпотекодержателя. Вказані дії здійснюються АТ "КОМІНБАНК" без необхідності отримання для цього окремого уповноваження.

Не поширюється дія п. 5-2 прикінцевих положень Закону України "Про іпотеку".

Реєстраційний номер лота: 551237
Категорія: Земельні ділянки
Відомості про обтяження майна:

Обтяження АТ «КОМІНБАНК»(Заставодержатель)


Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Контактні дані особи для ознайомлення з майном: тел.: +38 (067) 532-48-07, igor.trebin@cib.com.ua


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів. Договір купівлі-продажу майна (предмета іпотеки) між Замовником аукціону та Переможцем аукціону укладається у строк не раніше спливу 30 (тридцяти) днів з дня повідомлення Замовником аукціону власника майна (іпотекодавця) та всіх осіб, які мають зареєстровані у встановленому законом порядку права чи вимоги на предмет іпотеки, про намір укласти договір купівлі-продажу майна (предмету іпотеки) з Переможцем аукціону (покупцем) та за умови, що особи, які мають зареєстровані права чи вимоги на предмет іпотеки, протягом тридцятиденного строку не висловили наміру придбати майно (предмет іпотеки) або власник майна (іпотекодавець) чи будь-яка інша особа не виконали вимогу Замовника аукціону за основним зобов'язанням (згідно вимог ст.38 Закону України «Про іпотеку».
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно: 1.Зареєструватися в системі; 2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3.Сплатити гарантійний внесок. 4. Винагорода організатору не входить продажу і сплачується окремо. Винагорода Організатора за проведення електронних торгів становить: 2% якщо ціна продажу нерухомого майна менше 10 млн. грн.; 1% якщо ціна продажу нерухомого майна більше 10 млн. грн.; 5% - продаж рухомого майна; 2% - продаж майнових прав; 4% -продаж предмета іпотеки (здійснюється у відповідності до застереження, передбаченому іпотечному в іпотечному договорі, згідно зі ст.38 Закону України «Про іпотеку»).
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «0-800-335-754», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Акціонерне товариство "КОМІНБАНК"