Добровільний продаж. Домоволодіння (358,9 кв.м),а саме: житл.буд. літ.А, господарський блок літ.Б, навіс літ.В, огорожа літ.О, та зем.діл.(0,2000 га), КН:3221483300:05:020:0074, за адр.: Київська обл., Васильківський р-н, с.Іванковичі, вул.Струмкова,10
Стан аукціона: Торги відбулися
Номер лоту: 547680
Дата проведення аукціону: 18 Квітня 2024 09:00
Дата закінчення торгів: 18 Квітня 2024 18:00
Дата закінчення подання заявок: 17 Квітня 2024 09:00
Стартова ціна: 8 630 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 863 000.00 грн.
Крок аукціону: 86 300.00 грн.
Область: Київська обл.
Місцезнаходження майна:

Київська обл., Васильківський р-н, с.Іванковичі, вул. Струмкова, 10

Дата публікації: 19 Березня 2024 15:42
Протокол торгів: Протокол
Переможець
Учасник 3
8 630 000.00 грн.
18 Квітня 2024 12:29:06
Учасник 3
8 630 000.00 грн.
Предмет іпотеки Ні
Кадастровий номер земельної ділянки
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв. 170.9
Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв. 0.
Кількість кімнат
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната
Кількість поверхів будинку
Площа кожної кімнати, м.кв.
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди
Встановлені обмеження
Oбмеження на використання квартири, будинку
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований будинок
Правовий режим земельної ділянки
Розмір земельної ділянки, га. 0.0000

Домоволодіння, заг.пл. 358,9 кв.м., житл.пл. 170,9 кв.м., а саме: житловлий будинок літ.А, господарський блок літ.Б, навіс літ.В, огорожа літ.О, що знаходиться за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, с.Іванковичі, вул. Струмкова,10.
Земельна ділянка, пл. 0,2000 га, кадастровий номер: 3221483300:05:020:0074, цільове призначення: для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, с.Іванковичі, вул. Струмкова,10.
Домоволодіння та земельна ділянка належать Банку на праві власності на підставі Договору про задоволення вимог іпотекодержателя, посвідченого 16 листопада 2021 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу, Малим О.С., зареєстровано в реєстрі за №3286. Право власності на домоволодіння підтверджується Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 16.11.2021, індексний номер витягу 285059068, виданого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу, м.Київ Малим О.С. Право власності на земельну ділянку площею 0,2000 га (кадастровий номер 3221483300:05:020:0074) підтверджується Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 16.11.2021, індексний номер витягу 285058375, виданого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу, м.Київ Малим О.С.

Технічні характеристики:
Домоволодіння, що знаходиться за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, с.Іванковичі, вул. Струмкова,10. Конструктивно житловий будинок є двдповерховим з вбудованим гаражем, має загальну площу 358,9 кв.м., житлову 170,9 кв.м. Рік забудови 2010. Садибний будинок забезпечений усіма комунікаціями. Згідно технічного паспорту будинок має 7 житлових кімнат, 5 санвузлів, 1 кухня, холи, коридор, гараж, і призначений як житло особистого користування.
Головний вхід в будинок здійснюється з фасаду будинку. Завдяки похилому рельєфу з фасаду будівля являє собою двоповерхову будівлю з тильної сторони одноповерхова.
На першому надземному рівні розміщуються гараж загальною площею 33,4 кв.м. Також на першому та другому поверсі розташовані вітальня, кімната, кухня, санвузли, котельня та підсобні приміщення з коридорами. На другому поверсі розташовані 5 спальні кімнати, 3 санвузли, коридори.
Елементи внутрішньої інфраструктури будинку включають в себе системами електро-, та газопостачання, холодного та гарячого водопостачання, опалення.
По периметру територія домоволодіння огороджена парканом та має ворота. Позаду будинку знаходиться підпірна стінка, біля будинку присутні вимощення, по межі встановлено огорожу.
Житловий будинок не використовується за своїм прямим призначенням, а саме для проживання, оскільки знаходиться в стадії ремонту, внутрішній стан приміщень - «після будівельників під чистове оздоблення». По всім приміщення проведені будівельні роботи під чистове оздоблення. В санвузлах проведена чистове оздоблення, встановлені сантехнічні прилади. В кімнатах встановлені радіатори опалення, в будинку є електрощитова, в гаражі укладена підлогова плитка. В кімнатах відсутні міжкімнатні двері. Сходи на другий поверх потребують вставлення перил. Зовнішніх робіт будинок не потребує.
Опис основних конструктивних елементів:
- житловий будинок (літ.А): фундамент – бетон, стіни – камені легкобетонні, покрівля – металочерепиця, перекриття – дерево, підлога – цемент. Інженерне обладнання: електрика, водопровід, каналізація, газопровод – так. Розрахункова висота будівлі – 5,77 м.
- господарський блок (літ.Б): фундамент – бетон, стіни – цегла керамічна, покрівля – металочерепиця, перекриття – дерево, підлога – цемент. Інженерне обладнання: електрика – так. Розрахункова висота будівлі – 2,80 м.
- навіс (літ.В): фундамент – бетон, покрівля – металочерепиця, підлога – цемент. Розрахункова висота будівлі – 2,80 м.
- ганок (літ.а): фундамент – бетон.
- балкон (літ.а1): фундамент – бетон.
- огорожа (літ.О): фундамент – метал.

Земельна ділянка, пл. 0,2000 га, кадастровий номер 3221483300:05:020:0074, цільове призначення: для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: Київська обл., Васильківський р-н, с.Іванковичі, вул. Струмкова,10.
Земельна ділянка має правильну прямокутну форму. В геоморфологічному відношенні земельна ділянка характеризується похилим рельєфом
Земельна ділянка безпосередньо навколо будинку має цементне мощення, решта ділянки має трав’яний газон, по якому прокладені доріжки. По всьому периметру ділянка має бетонну огорожу з воротами по фасаду. Дворова територія впорядкована. Під’їзд до об’єкту здійснюється автотранспортом по асфальтовій дорозі.
Садибний будинок розташована в межах с. Іваноквичі в котеджному містечку «МАЄТОК».
Котеджне містечко «МАЄТОК» — це елітний котеджний комплекс клубного типу. Комплекс розташований в екологічно чистому районі Київської області неподалік від села Іванковичі, в 11 км від Києва. Рівновіддалений від двох трас: Обухівської та Одеської, які завдяки своєму, сучасному покриттю та великій пропускній здатності вважаються одними з кращих в Україні.
У селищі передбачена розвинена інфраструктура, яка включає торгово-розважального та спортивного комплексу з міні-Меркет, аптекою, рестораном, баром, більярдом, фітнес-центром, критим басейном, сауною, СПА-салоном, фіто-баром, дитячої ігрової кімнатою, адміністративний і диспетчерський блок, міні ЖЕК і службу охорони, медичний пункт, гостьову автостоянку, спортивні ігрові майданчики та ін.
Територія обгороджена парканом і цілодобово охороняється професійною службою безпеки. На території селища організований контрольно-пропускний режим.
Відстань від об'єкта до основних містоформуючих елементів:
Центру міста Київ – 23,0 км.
Залізнична станція міської електрички – 2,85 км.
Аеропорт «Київ» - 21,7 км.
Автостанція «Видубичі» - 15,0 км.

Початкова ціна продажу Майна на аукціоні – початкова (стартова) ціна продажу майна - 8 630 000,00 грн. (вісім мільйонів шістсот тридцять тисяч гривень 00 копійок), без ПДВ, яка складається з вартості домоволодіння – 7 184 000,00 грн., без ПДВ, та вартості земельної ділянки – 1 446 000,00 грн., без ПДВ.

Витрати, пов’язані з оформленням права власності на Майно (оплата нотаріальних послуг при посвідченні договору купівлі-продажу Майна, сплата адміністративного збору за реєстрацію права власності та інших речових прав (за наявності), сплата податків і зборів, пов’язаних з укладенням договору купівлі-продажу Майна, та ін.), послуги Виконавця у розмірі 1,5% (півтора відсотка) від ціни продажу Майна (лоту), в т.ч. ПДВ, покладаються на Переможця електронних торгів (далі також – Переможець);

Нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу Майна оформляється у нотаріусів-партнерів, з якими Банком встановлено взаємодію (електронний реєстр нотаріусів-партнерів розміщений на сайті Банку за посиланням https://www.eximb.com/ua/bank/partners/notary.html);

Повний розрахунок Переможцем електронних торгів за придбане на аукціоні Майно, включаючи оплату послуг Виконавця, повинен бути здійснений у строк 10 (десять) робочих днів з дня розміщення Виконавцем протоколу на Веб-сайті (https://setam.net.ua/). З метою здійснення повного розрахунку за придбане на аукціоні Майно Переможець повинен відкрити рахунок у АТ «Укрексімбанк», розмістити на ньому грошові кошти в сумі, визначеній у протоколі Електронних торгів, та здійснити (ініціювати) переказ грошових коштів з такого рахунку на рахунок Замовника;

За результатами Електронних торгів між Переможцем та Замовником укладається договір купівлі-продажу Майна;

Договір купівлі-продажу Майна між Замовником та Переможцем укладається протягом 30 робочих днів з дня, наступного за днем закінчення електронних торгів, але не раніше повного розрахунку Переможцем електронних торгів за придбане на аукціоні Майно, включаючи оплату послуг Виконавця. Строк укладення договору купівлі-продажу Майна може бути продовжений за домовленістю сторін, але не пізніше дати закінчення строку дії звіту суб'єкта оціночної діяльності, у якому визначена ринкова вартість Майна.

Замовник має право відмовитись від укладення з Переможцем договору купівлі-продажу Майна у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про його негативну ділову репутацію, а також у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»;

У разі відмови Замовника від укладення з Переможцем договору купівлі-продажу у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про його негативну ділову репутацію, а також у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банківську діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», сплачений Переможцем гарантійний внесок Виконавець повертає Переможцю у повному обсязі не пізніше ніж через 10 банківських днів з дня, коли Виконавець отримав письмове повідомлення від Замовника про відмову від укладення з Переможцем договору купівлі-продажу;

Право власності на Майно, що є нерухомим майном, виникає у Переможця з моменту державної реєстрації права власності на таке майно;

Замовником можуть бути скасовані Електронні торги на будь-якому етапі їх проведення, але до моменту укладення договору купівлі-продажу Майна, при цьому Замовник у такому випадку не нестиме будь-якої відповідальності;

Замовник не нестиме будь-якої відповідальності за знаходження та/або виявлення на/в Майні, що підлягає продажу, вибухонебезпечних предметів, а саме: будь-яких пристроїв, засобів, підозрілих предметів, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати, вибухових речовин, боєприпасів, мін, ракет, авіаційних бомб, артилерійських та танкових снарядів, ручних гранат, саморобних вибухових пристроїв тощо), а також за розмінування вищезазначених вибухонебезпечних предметів;

Умови та порядок визнання Електронних торгів з продажу Майна Замовника такими, що не відбулися, а також порядок та умови повернення сплачених Учасниками гарантійних внесків визначається Регламентом ЕТС.

Додаткові умови проведення Електронних торгів:

Перелік документів, що надаються Переможцем електронних торгів та вимоги їх оформлення:


1. Переможець електронних торгів (резидент) протягом 3 (трьох) робочих днів з дати розміщення Виконавцем на веб-сайті (https://setam.net.ua/) протоколу про проведення Електронних торгів, надає Замовнику в паперовому вигляді:
- копію установчих документів (статуту/засновницького договору тощо з усіма змінами та доповненнями), засвідчену підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки Переможця (за наявності) (для юридичних осіб);
- копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання, а у випадку, якщо воно не видавалось,
- виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців та громадських формувань, засвідчену підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки Переможця (за наявності) (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
- копії документів, що підтверджують повноваження керівника та/або особи, яка має право підпису відповідних документів/договорів (копії протоколів рішень органу управління щодо призначення керівника, надання йому відповідних повноважень/довіреності, копії довіреності, наказу щодо вступу на посаду/призначення керівника та/або особи, яка має право підпису відповідних документів/договорів тощо), засвідчену підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки Переможця (за наявності) (для юридичних осіб);
- копію паспорта та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (копію облікової картки платника податків або довідку/картку про присвоєння ідентифікаційного номера); якщо особа відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відповідну відмітку в паспорті – надається копія сторінки паспорта з відповідною відміткою/копія іншого документа, що підтверджує такий факт), засвідчені належним чином власноруч особою, що є їх власником (для керівника юридичної особи та/або інших уповноважених осіб, які мають право підпису відповідних документів/договорів, фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
- копії рішень відповідних органів управління Переможця електронних торгів (разом з документами, що підтверджують склад та повноваження таких органів управління) на підписання відповідних документів, укладення договору купівлі-продажу (у разі, якщо прийняття таких рішень передбачено чинним законодавством України та/або внутрішніми нормативними документами Переможця електронних торгів), протоколу про підсумки голосування, що є додатком до відповідного рішення загальних зборів акціонерів Переможця, та доказів публікації в офіційному друкованому виданні повідомлення про проведення загальних зборів (у разі надання до Замовника рішення загальних зборів акціонерів), доказів повідомлення учасників Переможця про скликання загальних зборів учасників товариства (у разі надання до Замовника рішення загальних зборів товариства з обмеженою відповідальністю або товариства з додатковою відповідальністю), засвідчені підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки Переможця (за наявності) (для юридичних осіб);
- копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ/витягу з реєстру платників ПДВ, засвідчену належним чином підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки Переможця електронних торгів (за наявності) – для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, які є платниками ПДВ)/витягу з Реєстру платників єдиного податку (для платників єдиного податку);
- довідку про відсутність/наявність судимості у Переможця електронних торгів (для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців), у керівника та/або особи, яка має право підпису відповідних документів/договорів купівлі-продажу, чинну на дату її надання до Замовника;
- довідку/копію довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, про відсутність в реєстрі відомостей про Переможця електронних торгів (засвідчену належним чином підписом керівника або уповноваженої особи та відбитком печатки Переможця (за наявності));
- довідку про відкриття рахунку в АТ «Укрексімбанк»;
- інші документи на вимогу Замовника, необхідні для укладення договору купівлі-продажу Майна.

2. Переможець електронних торгів (нерезидент) протягом 3 (трьох) робочих днів з дати розміщення Виконавцем на веб-сайті (https://setam.net.ua/) протоколу про проведення Електронних торгів, надає Замовнику в паперовому вигляді:

- копії легалізованих або засвідчених шляхом проставлення апостиля, перекладених на українську мову (крім документів, викладених російською мовою), та засвідчених нотаріально:

  • витягу з торговельного, банківського або судового реєстру або реєстраційного посвідчення місцевого органу державної влади іноземної держави про реєстрацію юридичної особи, або іншого документа, що свідчить про реєстрацію юридичної особи відповідно до законодавства країни її місцезнаходження;
  • установчого документа юридичної особи;
  • внутрішніх нормативних документів (положення, регламент тощо), що регламентують повноваження органів управління Переможця щодо підписання відповідних документів, укладення відповідних договорів (за їх наявності)/рішення відповідних органів управління Переможця на підписання відповідних документів, укладення відповідних договорів (у разі, якщо прийняття таких рішень передбачено внутрішніми нормативними документами Переможця);

  • документів, що підтверджують повноваження керівника та/або особи, яка має право підпису відповідних документів/договорів (копії протоколів рішень органу управління щодо призначення керівника, надання йому відповідних повноважень/довіреності, копії довіреності, наказу щодо вступу на посаду/призначення керівника та/або особи, яка має право підпису відповідних документів/договорів тощо);


- копію документа, виданого органом державної податкової служби, що підтверджує взяття юридичної особи на облік як платника податку, якщо юридична особа – нерезидент зареєстрована в Україні як платник податків, засвідчену нотаріально або особою, яка видала оригінал такого документа, або лист про те, що юридична особа – нерезидент в органах державної податкової служби не зареєстрована, підписаний особою, уповноваженою підписувати такі документи, та скріплений відбитком печатки юридичної особи (за наявності);
- копію паспорта (для керівника юридичної особи та/або інших уповноважених осіб, які мають право підпису відповідних документів/договорів, та фізичних осіб);
- довідку про відкриття рахунку в АТ «Укрексімбанк»;
- інші документи на вимогу Замовника, необхідні для укладення договору купівлі-продажу Майна.

3. Переможець електронних торгів (для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), з яким за наслідками проведених Електронних торгів укладатиметься договір купівлі-продажу Майна, в день укладення відповідного договору надає до Банку в паперовому вигляді:
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для резидентів);
-довідку про відсутність змін в документах, що надані Переможцем Замовнику відповідно до цих умов, з дати їх складання, що має бути викладена на бланку Переможця, підписана керівником або уповноваженою особою та скріплена відбитком печатки Переможця (за наявності).

Реєстраційний номер лота: 547680
Категорія: Житлова нерухомість
Відомості про обтяження майна:

Вкладення відсутнє

Список учасників:

  • Учасник 1 Відхилено - несплата гарантійного внеску 19 Березня 2024 18:14:55
  • Учасник 2 Відхилено - несплата гарантійного внеску 20 Березня 2024 10:04:53
  • Учасник 3 Переможець 26 Березня 2024 12:39:36
  • Учасник 4 Відхилено - несплата гарантійного внеску 29 Березня 2024 17:53:06
  • Учасник 5 Відхилено - несплата гарантійного внеску 13 Квітня 2024 12:11:47
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа Замовника – Михненко Сергій, моб. тел. (050) 620 12 29


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Електронні торги за даним лотом відбуваються згідно з ПОРЯДКОМ реалізації майна шляхом проведення електронних торгів (добровільний продаж), який розміщено на сайті. Для участі в електронних торгах, необхідно: 1.Зареєструватися в системі; 2.Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3.Сплатити гарантійний внесок. Розмір гарантійного внеску становить 10% від стартової ціни лоту. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Розмір винагороди організатора 1,5%.
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон 0-800-335-754, електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
АТ “Державний експортно-імпортний банк України”