Взуття чоловіче та жіноче, різних видів, розмірів та торгівельних марок, загальна кількість 248 пар
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 496754
Дата проведення аукціону: 1 Листопада 2021 09:00
Дата закінчення торгів: 1 Листопада 2021 18:00
Дата закінчення подання заявок: 1 Листопада 2021 08:00
Стартова ціна: 67 295.21 грн.
Гарантійний внесок: 3 364.76 грн.
Крок аукціону: 2 018.86 грн.
Область: Закарпатська обл.
Місцезнаходження майна:

Закарпатська область, м. Ужгород, вул. О. Блистіва, 20

Дата публікації: 12 Жовтня 2021 10:50
Протокол торгів: Протокол
Провадження 53353634

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку. та з верхом із  штучної шкіри, босоніжки, колір і - світло-коричневий, різних розмірів торгівельної марки «Mirambo», іноземного виробництва.

12 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом з штучної шкіри, босоніжки, різних кольорів, різних розмірів, торгівельної марки «М&М», іноземного виробництва.

24 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом з штучної шкіри, босоніжки, колір - корнчневий, різних розмірів, торгівельної марки «РТРТ», іноземного виробництва.

13 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що закриває щиколотку, та з верхом з штучної шкіри,

черевики, колір-чорний, різних розмірів, торгівельної марки  «PoleKane», іноземного виробництва.

11 пар

Взуття чоловіче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом зі штучної шкіри,  мокасини, колір-сiрий, різних розмірів торгівельної марки «Lilaka», іноземного виробництва.

11 пар

Взуття чоловіче спортивне на підошві , що не закриває щиколотку, та з верхом зі синтетичних 19. матеріалів - кросівки, колір - чорний, різних розмірів, торгівельної марки «Sport», іноземного виробництва.

9 пар

Взуття на підошві з пластика або гуми, літне, з відкритим носком і верхом із штучної шкіри, колір-чорний, різних: розмірів, торгівельна марка - не визначена, іноземного виробництва.

12 пар

Взуття чоловіче на підошві з пластика або гуми, то не закриває щиколотку, та з вфхом з текстильних матеріалів мокасини, колір-світло-коричневий, різних розмірів торгівельної марки «DeCarmelo», іноземного виробництва.

15 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом зі штучної шкіри - балетки,колір-блакитний, різних розмірів торгівельної марки «Vatineris nueva moda», іноземного виробництва.

12 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом зі штучної шкіри- балетки, колір-евітло-коричневий, різних розмірів торгівельної марки «Соlires», іноземного виробництва.

12 пар

Взуття чоловіче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом з текстильних матеріалів мокасини,  колір-сірий,  різних розмірів торгівельної марки «РТРТ», іноземного виробництва.

10 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом з пластика або гуми - босоніжки, колір-червоний, різних розмірів торгівельної марки «Y&L», іноземного виробництва.

12 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом зі штучної шкіри - балетки, колір-червоний, різних розмірів торгівельної марки "XLR" іноземного виробництва.

6 пар

Взутті жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом з пластика або гуми - босоніжки, колір-і світло-коричневий, різних розмірів торгівельної марки «Guapssima». іноземного виробництва.

12 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, а з верхом з текстильних матеріалів, босоніжки на танкетці, колір - світло-коричневий, різних розмірів торгівельної марки «Suncolor», іноземного виробництва.

10 пар

Взуття   жіноче   типу "кросівки",   на   підошві   з полімерних матеріалів  з гумовою накладкою по периметру, та з верхом з синтетичних текстильних матеріалів зі шнурками з поліестеру, колір - світло-кориричневий ТМ "Y&L".

10 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом   зі  штучної шкіри-мокасини,  колір-комбінований,  різних розмірів торгівельної марки «Vatineris nueva moda», іноземного виробництва.

11 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом   зі   штучної шкіри-мокасини, колір-блакитний, різних розмірів торгівельної марки «Valtinelli's nueva moda». іноземного виробництва.

12 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми,  та з верхом   з  текстильних матеріалів, босоніжки на каблуку, колір - чорний з декоруванням,     різних розмірів торгівельної   марки «Suncolor», іноземного виробництва.

12 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом  з  текстильних матеріалів, балетки, колір - чорний, різних розмірів торгівельної  марки «РоlКаnе», іноземного виробництва.

11 пар

Взуття жіноче на підошві з пластика або гуми, що не закриває щиколотку, та з верхом з текстильних матеріалів, балетки, колір - світло-коричневий, різних розмірів, торгівельної марки «Colires». іноземного виробництва.

11 пар

Реєстраційний номер лота: 496754
Категорія: Взуття
Відомості про обтяження майна:

Постанова Ужгородського міськрайонного суду № 308/7437/16-п від 12.12.2016 року;

Постанова про опис та арешт майна боржника ВП № 53225652 від 05.12.2017 року, ВПВР УЗПВР у Закарпатській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)


Вкладення відсутнє

Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у організатора - ДП «СЕТАМ»

Заявки на ознайомлення на електронну скриньку: uz.torgi@setam.net.ua

тел.: +380503992052 (за попередньою домовленістю) - Закарпатська філія ДП "СЕТАМ"


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту. Підтвердження щодо надходження суми гарантійного внеску на рахунок Організатора від обслуговуючого банку повинно надійти Організатору не пізніше ніж за одну годину до початку торгів.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі «СЕТАМ»
2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів
3. Сплатити гарантійний внесок у розмірі 5% від стартової ціни лота на рахунок Організатора торгів.
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон 0-800-335-754, електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Закарпатській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ)