Добровільний продаж. Права грошової вимоги за кредитним договором, а також права за договорами забезпечення (іпотечним договором)
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 489399
Дата проведення аукціону: 19 Серпня 2021 09:00
Дата закінчення торгів: 19 Серпня 2021 18:00
Дата закінчення подання заявок: 18 Серпня 2021 09:00
Стартова ціна: 337 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 16 850.00 грн.
Крок аукціону: 6 740.00 грн.
Область: Львівська обл.
Місцезнаходження майна:

Львівська обл., м. Львів, вул. Січових Стрільців, 9

Дата публікації: 30 Липня 2021 15:51
Протокол торгів: Протокол

Права грошової вимоги за кредитним договором, а також права за договорами забезпечення (іпотечним договором):

1. Права грошової вимоги за Кредитним договором, що укладений з фізичною особою Шукатка Іриною Степанівною (далі - Позичальник).
2. Права за договорами забезпечення виконання зобов’язань Позичальника за Кредитними договорами (іпотечними):

Вид забезпечення: земельна ділянка (КН: №4624280600:03:003:0024), загальною площею 0,0797 га цільове призначення якої - для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, та розташований на ній житловий будинок, загальною площею 262,0 кв.м, за адресою: Львівська область, Самбірський район, село Рудня, вул. Спортивна, буд. 10.

Початкова ціна продажу – залишок заборгованості за Кредитним договором (основна сума заборгованості по кредиту і відсотках станом на 21.07.2021) (можливість зниження початкової ціни не передбачається).

Залишок заборгованості за Кредитним договором станом на 21.07.2021 становить – 336 752,40 грн (триста тридцять шість тисяч сімсот п'ятдесят дві гривні сорок копійок).

Початкова ціна продажу лота становить: 337 000,00 грн.

Початкова вартість продажу вказана без урахування ПДВ.

Враховуючи, що Кредитний договір, а також договори забезпечення (іпотечний) містять конфіденційну інформацію (банківську та/або комерційну таємницю), ознайомлення потенційних учасників аукціону з їх змістом (без права робити та/або отримувати копії) можливе лише за умови укладення з Замовником договору про конфіденційність.

В процесі ознайомлення потенційним учасником аукціону, який уклав з Замовником договір про конфіденційність, з інформацією, що стосується об’єкта продажу та початкової ціни продажу лоту, не підлягають розкриттю відомості стосовно комерційної діяльності Позичальника чи комерційної таємниці, будь-якого проекту та інша комерційна інформація.

Іпотека: так

Правовий режим земельної ділянки: власність Іпотекодавця.

Наявність комунікацій: наявні всі комунікації необхідні для забезпечення діяльності об'єктів: електропостачання та освітлення, водопостачання та каналізація, газопостачання, автономне опалення.

Строк укладання договору купівлі-продажу та розрахунків – протягом 10 робочих днів з моменту закінчення аукціону та визначення переможця.
Повний розрахунок (100% вартості лоту) грошовими коштами в день укладення договору купівлі-продажу майнових прав.

Банк має право відмовитись від укладення договору купівлі-продажу майнових прав з переможцем конкурсу у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про його негативну ділову репутацію, а також у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банкову діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Реєстраційний номер лота: 489399
Категорія: Права вимоги
Відомості про обтяження майна:

Вкладення відсутнє

Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа у разі ознайомлення з документами: Романова Наталія Володимирівна, тел. (050) 188-14-33


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі;
2.Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів.
3.Сплатити гарантійний внесок. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Винагорода організатора 5%.
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство “СЕТАМ”, контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Акціонерне товариство “Державний ощадний банк України” філія - Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк”