Рухоме майно одяг жіночий в асортименті в кількості 11 найменувань
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 468702
Дата проведення аукціону: 9 Березня 2021 09:00
Дата закінчення торгів: 9 Березня 2021 18:00
Дата закінчення подання заявок: 9 Березня 2021 08:00
Стартова ціна: 4 028.00 грн.
Гарантійний внесок: 201.40 грн.
Крок аукціону: 201.40 грн.
Область: Чернігівська обл.
Місцезнаходження майна:

м. Чернігів, вул. Генерала Бєлова, 7

Дата публікації: 25 Лютого 2021 10:45
Протокол торгів: Протокол
Провадження 62426653

Сукня жіноча з написом «VANESSA», різних розмірів. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «VANESSA 50…». Маркування українською мовою відсутнє - 2 шт.

Сукня жіноча, різних розмірів. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Республика Киргизстан 42…». Маркування українською мовою відсутнє - 6 шт.

Сукня жіноча. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Республика Киргизстан 48…». Маркування українською мовою відсутнє - 1 шт.

Жакет жіночий, різних розмірів. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Республика Киргизстан 42…». Маркування українською мовою відсутнє - 2 шт.

Жакет жіночий, різних розмірів. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Республика Киргизстан 42…». Маркування українською мовою відсутнє - 3 шт.

Костюм спортивний жіночій, з написом «Adidas», різних розмірів. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Fashion woman. аdidas 58…». Маркування українською мовою відсутнє - 2 шт.

Костюм спортивний жіночій. Будь-яке маркування відсутнє - 1 шт.

Сукня жіноча. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Республика Киргизстан 58…». Маркування українською мовою відсутнє - 1 шт.

Блузка жіноча. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Республика Киргизстан 58…». Маркування українською мовою відсутнє - 1 шт.

Блузка жіноча. На товарі наявні ярлики з маркуванням: «GLAMOOUR 46…». Маркування українською мовою відсутнє - 1 шт.

Комплект жіночий (майка та халат). На товарі наявні ярлики з маркуванням: «Республика Киргизстан 52…». Маркування українською мовою відсутнє - 1 шт.

Майно конфісковано згідно постанови суду. Підлягають сплаті митні платежі. У разі якщо вартість реалізованого майна ( з врахуванням уцінки) буде нижчою за суму митних платежів, які підлягають сплаті, в разі розмитнення, сума недоотриманих митних платежів покладається на переможця відповідно до Митного та Податкового законодавства.

 

Реєстраційний номер лота: 468702 (уцінено лот № 465712)
Категорія: Одяг
Відомості про обтяження майна:

Арешт згідно постанови про опис та арешт майна боржника відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) № 62426653 від 29.09.2020


Вкладення відсутнє

Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у організатора - ДП «СЕТАМ»

Чернігівська філія ДП "СЕТАМ", тел.: 094-841-03-59


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту. Підтвердження щодо надходження суми гарантійного внеску на рахунок Організатора від обслуговуючого банку повинно надійти Організатору не пізніше ніж за одну годину до початку торгів.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі «СЕТАМ»
2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів
3. Сплатити гарантійний внесок у розмірі 5% від стартової ціни лота на рахунок Організатора торгів.
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми)