ІПОТЕКА. Двокімнатна квартира № 8, загальною площею 45,3 кв.м., за адресою: Миколаївська область, Арбузинський район, с.м.т. Арбузинка, вул. Центральна(Леніна) 95
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 441464
Дата проведення аукціону: 1 Жовтня 2020 09:00
Дата закінчення торгів: 1 Жовтня 2020 18:00
Дата закінчення подання заявок: 1 Жовтня 2020 08:00
Стартова ціна: 225 400.00 грн.
Гарантійний внесок: 11 270.00 грн.
Крок аукціону: 4 508.00 грн.
Область: Миколаївська обл.
Місцезнаходження майна:

Миколаївська область, Арбузинський район, с.м.т. Арбузинка, вул. Центральна(Леніна), 95 кв. 8

Дата публікації: 1 Вересня 2020 11:41
Протокол торгів: Протокол
Провадження 55959466
Предмет іпотеки Так
Кадастровий номер земельної ділянки
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв. 24.5
Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв. 20.8
Кількість кімнат 2
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната 2
Кількість поверхів будинку 2
Площа кожної кімнати, м.кв. Квартира складається з 2-ох житлових кімнат несуміжних, площею 14,3 кв.м., та 10,2 кв.м.
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди Кухня площею – 6,1 кв.м. Ванна кімната площею 2,9 кв.м. Вбиральня (з’єднана) площею 2,2 кв.м. коридор площею 10,6 кв.м. Балкон (тераса) площею 3,5 кв.м.
Встановлені обмеження Відомості відсутні
Oбмеження на використання квартири, будинку Відомості відсутні
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований будинок
Правовий режим земельної ділянки
Розмір земельної ділянки, га. 0.0000

ІПОТЕКА. Двокімнатна квартира № 8, загальною площею – 45,3 кв.м., житловою площею 24,5 кв.м., за адресою: Миколаївська область, Арбузинський район, с.м.т. Арбузинка, вулиця Центральна (Леніна), будинок 95. Розташована на другому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку,  складається з 2-ох житлових кімнат, несуміжних, площею 14,3 кв.м.,  та 10,2 кв.м. 

Реєстраційний номер лота: 441464
Категорія: Житлова нерухомість
Відомості про обтяження майна:

Постанова про арешт майна та оголошення заборони на його відчуження серія та номер: 40638807, виданий 10.01.2014 року  відділом ДВС Арбузинського районного управління юстиції у Миколаївській області, 

договір іпотеки, реєстровий №4651, 23.12.2008 Арбузинська державна нотаріальна контора Миколаївська область


Вкладення відсутнє

Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Денисенко Наталя Олександрівна, тел. 0680839299


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту. Підтвердження щодо надходження суми гарантійного внеску на рахунок Організатора від обслуговуючого банку повинно надійти Організатору не пізніше ніж за одну годину до початку торгів.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі «СЕТАМ»
2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів
3. Сплатити гарантійний внесок у розмірі 5% від стартової ціни лота на рахунок Організатора торгів.
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон 0-800-335-754, електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Арбузинський відділ державної виконавчої служби у Первомайському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)