Добровільний продаж. Пансіонат "Коблево" спальний корпус №1, загальною площею 660,0 кв.м, за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Коблеве, вул. Морська, 156Б
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 421451
Дата проведення аукціону: 1 Червня 2020 09:00
Дата закінчення торгів: 1 Червня 2020 18:00
Дата закінчення подання заявок: 31 Травня 2020 09:00
Стартова ціна: 22 000 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 1 100 000.00 грн.
Крок аукціону: 220 000.00 грн.
Область: Миколаївська обл.
Місцезнаходження майна:

Миколаївська область, Березанський район, с. Коблеве, вул. Морська, 156Б

Дата публікації: 12 Травня 2020 17:56
Протокол торгів: Протокол
Кадастровий номер земельної ділянки
Предмет іпотеки Ні

Пропонується до продажу діючий пансіонат "Коблево" спальний корпус №1, площею 1229,50 кв.м. (житлова площа 660,0 кв.м.), за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Коблеве, вул. Морська, 156Б.
Пансіонат "Коблево" розташований у центральній частині так званої "Молдавської зони відпочинку", між розважальним комплексом водних атракціонів та дельфінарієм, у 250 метрах від узбережжя Чорного моря.
Загалом курорт нараховує більш ніж 120 баз відпочинку, аквапарк, дельфінарій, парк атракціонів, родео-парк, дискотеки, караоке, бари, ресторани з живою музикою, кафе швидкого харчування, піццерія, суши-бар, продуктовий ринок. Має пологий пісчаний пляж, протяжністю більше 8 км та обладнаний перевдягальнями, лежаками, сонцезахисними парасольками та душовими.

Вищезазначений Пансіонат "Коблево" складається з 5-ти поверхової кам'яної будівлі, яка вміщує 150 місць для відпочинку. Розташування кімнат блочне (двомісні та чотиримісні номери, в блоці знаходяться санвузол, вмивальник та душ, також є блоки з двомісними та тримісними номерами). Номера укомплектовані необхідними меблями, холодильником, в кожному номері є балкон.

Земельна ділянка для обслуговування пансіонату "Коблево" складає 0,2 Га, знаходиться в суборенді строком до 2056 року, згідно Договору оренди земельної ділянки від 31.10.2007 р. Земельна ділянка надана орендарю в строкове платне володіння та користування із земель державної власності (запасу), забудовані землі, які використовуються для відпочинку та інші відкриті землі, в тому числі для кемпінги, будинків відпочинку або проведення відпусток — для рекраційного призначення під розміщення та обслуговування пансіонату, яка знаходиться за межами населеного пункту в межах території Коблевської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

За необхідністю отримання додаткової площі земельної ділянки під майбутні будівельні інвестиції новий власник спального корпусу №1 Пансіонату "Коблево" може отримати можливість укласти Договір суборенди з основним орендарем — ТОВ "Пансіонат "Посейдон" (засновник та кінцевий бенефіціар ТОВ Пансіонат "Коблево") щодо збільшення території на взаємовигідних умовах за домовленістю сторін.
Пансіонат "Коблево" спальний корпус №1 підключено:
- до централізованої водопостачальної системи з подачі мінералізованої технічної води;
- до централізованої каналізаційної системи по прийому каналізаційних стоків;
- до електричних мереж ПАТ "Миколаївобленерго" через ЗТП-400 кВт.

Власником каналізаційної, насосної станції, системи напірної та самоточної каналізації, насосної станції, системи водопроводів постачання мінералізованої технічної води та закритої трансформаторної підстанції є засновник та кінцевий бенефіціар — ТОВ "Пансіонат "Посейдон".

Реєстраційний номер лота: 421451
Категорія: Комерційна нерухомість
Відомості про обтяження майна:

Вкладення відсутнє

Список учасників:

  • Учасник 1 Відхилено - несплата гарантійного внеску 27 Травня 2020 05:28:50
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа за ознайомлення з майном: Дащенко Валерій Бориславович, тел. 067-515-38-74


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно: 1.Зареєструватися в системі; 2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3.Сплатити гарантійний внесок. Розмір гарантійного внеску становить 5% від стартової ціни лоту. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Винагорода організатора 0,5%.
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
ТОВ "Пансіонат Коблево"