Цілісний майновий комплекс, що складається з: нежитлова будівля (літ.Н пл. 9057,00 кв.м), нежитлова будівля (літ.К пл. 292,9 кв.м), нежитлова будівля (літ.Л пл. 275,4 кв.м), які знаходяться за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Храпачанська, 70
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 368381
Дата проведення аукціону: 16 Вересня 2019 09:00
Дата закінчення торгів: 1 Жовтня 2019 09:00
Дата закінчення подання заявок: 11 Вересня 2019 09:00
Стартова ціна: 16 812 134.86 грн.
Гарантійний внесок: 1 681 213.49 грн.
Крок аукціону: 1 681 213.49 грн.
Область: Київська обл.
Місцезнаходження майна:

Київська обл., м. Біла Церква, вул. Храпачанська, 70

Дата публікації: 12 Серпня 2019 14:33
Протокол торгів: Протокол
Кадастровий номер земельної ділянки
Предмет іпотеки Ні
Oбсяг та основна номенклатура продукції (робіт, послуг), у тому числі експортної
Кількість та склад робочих місць
Додаткові відомості

Цілісний майновий комплекс, що складається з: Нежитлова будівля (літ. Н пл. 9057,00 кв.м), нежитлова будівля (літ. К пл. 292,9 кв.м), нежитлова будівля (літ.Л пл. 275,4 кв.м), які знаходяться за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Храпачанська, 70.

Призначення об'єкту - виробничо-складське призначення.

Нежитлове приміщення (літ. Н) площею 9057,0 кв.м. (згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно), площа згідно технічного паспорту 9211,90 кв.м:
- Кількість поверхів: 5;
- Кількість кімнат: 111;
- Фундамент та цоколь: бетонний, монолітний;
- Стіни: 1-й поверх – цегляні, стіни другого-пятого поверхів – бетонні плити;
- Перекриття: горищне, міжповерхове, підвальне: з/б плити;
- Підлога: бетонна, плитка;
- Пройоми: дерев’яні;
- Дах, покрівля: сумісна з перекриттям, рубероїд;
- Сходи: з/б марші;
- Опалення: відсутнє;
- Сантехнічне обладнання: електропостачання, водопостачання: немає.
- Будівля частково утеплена пінопластом.

Нежитлове приміщення (літ. К):
Згідно технічного паспорту:
Будівля складається з одного приміщення, площею 292,9 кв.м, висота приміщення 4,30 м. Будівля має два окремі входи. Стіни – з/б бетонні панелі, поштукатурені. Покрівля – сумісна з перекриттям, рубероїд. До будівлі підведена електромережа.
Фактично будівля знесена.

Нежитлове приміщення (літ. Л):
Згідно технічного паспорту:
Будівля складається з одного приміщення, площею 275,4 кв.м, висота приміщення 4,30 м. Будівля має два окремі входи. Стіни – з/б бетонні панелі, поштукатурені. Покрівля – сумісна з перекриттям, рубероїд. До будівлі підведена електромережа.

Фізичний стан нежитлових будівель (літ. Н, Л.) незадовільний. Потребують капітального ремонту. Нежитлове приміщення (літ. К) фактично знесена.
Відомості про право на земельну ділянку, що переходить до покупця будівель: відомості про земельну ділянку відсутні.

Договір купівлі-продажу розміщений у розділі "Вкладення".

Реєстраційний номер лота: 368381
Категорія: Промислова нерухомість
Відомості про обтяження майна:

Обтяження відсутні


Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Ознайомлення з майном проводиться за заявою особи надісланою на поштову адресу арбітражного керуючого ліквідатора ВАТ «Білоцерківсільмаш» Новосельцев Володимир Петрович: вул. Добровольського, 38/2, м. Черкаси, 18006.

Арбітражний керуючий-ліквідатор ВАТ «Білоцерківсільмаш» Новосельцев Володимир Петрович, тел.: (096) 666-63-60.


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок ДП “СЕТАМ” за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Протокол автоматично формується системою після закінчення електронних торгів. Переможець торгів повинен роздрукувати із особистого кабінету переможця персоніфікований протокол, підписати його та передати особисто або через представника Замовнику або надіслати його засобами зв'язку на поштову адресу Замовника. Підписаний протокол повинен надійти до Замовника не пізніше п’яти робочих днів з дати отримання протоколу переможцем в особистому кабінеті. Протягом п’яти днів з дати підписання протоколу замовник аукціону надсилає переможцю торгів пропозицію щодо укладення договору купівлі-продажу майна разом з проектом цього договору відповідно до поданої переможцем торгів пропозиції щодо встановлення ціни цього майна. Переможець торгів повинен протягом п’яти днів з дня отримання проекту договору підписати його та перерахувати кошти за придбане майно на зазначений у протоколі номер банківського рахунка. Строк оплати може бути продовжено за згодою організатора, але не довше ніж на десять календарних днів, за умови сплати переможцем торгів не менш як 50 відсотків ціни продажу майна.
Порядок оформлення участі у торгах:
"Для участі в електронних торгах, необхідно: 1. Зареєструватися в системі; 2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3. Сплатити гарантійний внесок. Розмір гарантійного внеску становить 10% від стартової ціни лоту. 4. Не пізніше кінцевого строку прийняття заяв на участь в аукціоні у електронному вигляді, заявник повинен надати до ДП “СЕТАМ” наступні документи завірені підписом фізичної особи або керівника юридичної особи і печаткою за наявності: - заяву на участь в аукціоні у письмовому вигляді, що складається у довільній формі державною мовою, яка повинна містити: найменування, організаційно-правову форму, місцезнаходження, поштову адресу заявника (для юридичної особи); прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи); номер контактного телефону, адресу електронної пошти заявника (надалі — заява на участь в аукціоні у письмовому вигляді), з зазначенням відомостей про наявність або відсутність заінтересованості стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону; - копія документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені заявника; - копія документа про сплату гарантійного внеску. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Розмір винагороди організатора (Повіреного), яка становить 7% від кінцевої ціни продажу лота сплачується Замовником (Довірителем).
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Ліквідатор ВАТ "Білоцерківсільмаш" Новосельцев Володимир Петрович