Дебіторська заборгованість (право вимоги)
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 367140
Дата проведення аукціону: 10 Вересня 2019 09:00
Дата закінчення торгів: 25 Вересня 2019 09:00
Дата закінчення подання заявок: 5 Вересня 2019 09:00
Стартова ціна: 181 516.87 грн.
Гарантійний внесок: 18 151.68 грн.
Крок аукціону: 18 151.68 грн.
Область: Кіровоградська обл.
Місцезнаходження майна:

Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Шевченка, буд. 128

Дата публікації: 6 Серпня 2019 11:21
Протокол торгів: Протокол

Дебіторська заборгованість (право вимоги).

Можливості надання переможцю податкової накладної: не видається.

Продаж дебіторської заборгованості з можливістю зниження початкової вартості до граничного рівня, що становить нуль.

Договір купівлі-продажу розміщено в розділі "Вкладення".

 

 

Реєстраційний номер лота: 367140
Категорія: Права вимоги
Відомості про обтяження майна:

відсутні


Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа за ознайомлення з майном: Ліквідатор ТОВ «Українська ферросплавна компанія» - арбітражний керуючий Пуговкіна Алла Валеріївна, тел. (099)560-48-53


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
"Для участі в електронних торгах, необхідно: 1. Зареєструватися в системі; 2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3. Сплатити гарантійний внесок. Розмір гарантійного внеску становить 10% від стартової ціни лоту. 4. Не пізніше кінцевого строку прийняття заяв на участь в аукціоні у електронному вигляді, заявник повинен надати до ДП “СЕТАМ” наступні документи завірені підписом фізичної особи або керівника юридичної особи і печаткою за наявності: - заяву на участь в аукціоні у письмовому вигляді, що складається у довільній формі державною мовою, яка повинна містити: найменування, організаційно-правову форму, місцезнаходження, поштову адресу заявника (для юридичної особи); прізвище, ім’я, по батькові, паспортні дані, відомості про місце проживання заявника (для фізичної особи); номер контактного телефону, адресу електронної пошти заявника (надалі — заява на участь в аукціоні у письмовому вигляді), з зазначенням відомостей про наявність або відсутність заінтересованості стосовно боржника, кредиторів, замовника, організатора аукціону; - копію документа, що підтверджує повноваження особи на здійснення дій від імені заявника; - копію документа про сплату гарантійного внеску. Розмір винагороди організатора (Повіреного), яка становить 3% від кінцевої ціни продажу лота сплачується Замовником (Довірителем).
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Ліквідатор ТОВ «Українська ферросплавна компанія» Пуговкіна Алла Валеріївна