Рухоме майно в кількості 88436 штук
Стан аукціона: Торги припинено
Номер лоту: 366885
Дата проведення аукціону: 7 Серпня 2019 09:00
Дата закінчення торгів: 7 Серпня 2019 18:00
Дата закінчення подання заявок: 6 Серпня 2019 09:00
Стартова ціна: 2 100 727.25 грн.
Гарантійний внесок: 105 036.36 грн.
Крок аукціону: 21 007.27 грн.
Область: Одеська обл.
Місцезнаходження майна:

вул. Генерала Цвєтаєва, 3/5, м. Одеса

Дата публікації: 1 Серпня 2019 13:37
Дата припинення торгів: 9 Серпня 2019 14:18
Причина припинення торгів: Лист Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів від 08.08.2019 № 5745/6.1-33-19/6

Рухоме майно в кількості 88436 штук, що знаходиться на відповідальному зберіганні у ТОВ «Вікос ЮГ» за адресою вул. Генерала Цвєтаєва, 3/5, м. Одеса.

Шаблон договору куплі-продажу разом з переліком майна знаходиться у розділі "Вкладення".

Реєстраційний номер лота: 366885
Категорія: Інше
Відомості про обтяження майна:

Тип обтяження: публічне обтяження; інше обтяження рухомого майна управління майном, на яке накладено арешт у кримінальному провадженні;

Підстава обтяження: Ухвала Печерського районного суду міста Києва.

Обтяжувач: Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів, код: 41037901, 01001, м. Київ, вулиця Бориса Грінченка, буд. 1, Центральний виконавчий орган зі спеціальним статусом.


Список учасників:

  • Учасник 1 Відхилено - несплата гарантійного внеску 3 Серпня 2019 13:10:59
  • Учасник 2 Відхилено - несплата гарантійного внеску 5 Серпня 2019 00:32:32
  • Учасник 3 Повернено 5 Серпня 2019 12:18:23
  • Учасник 4 Відхилено - несплата гарантійного внеску 5 Серпня 2019 22:11:16
  • Учасник 5 Відхилено - несплата гарантійного внеску 5 Серпня 2019 22:13:01
  • Учасник 6 Відхилено - несплата гарантійного внеску 5 Серпня 2019 22:14:28
  • Учасник 7 Відхилено - несплата гарантійного внеску 5 Серпня 2019 23:43:10
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відомості за телефоном: +38 (044) 290-08-44


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється Переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів (розрахунковий рахунок Замовника), що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів. Переможець електронних торгів протягом 5 банківських днів після підписання протоколу перераховує кошти за придбаний актив на рахунок Національного агентства, а також надає підписаний проект договору купівлі-продажу активу, посилання на який розміщено в інформаційному повідомленні про електронні торги та сплачує додаткову винагороду організатору, якщо така передбачається за результатами торгів. Винагорода Організатора складає 5 % від ціни продажу лоту, але не більше 200 розмірів мінімальних заробітних плат.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно: 1. Зареєструватися в системі. 2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3. Сплатити гарантійний внесок. Розмір гарантійного внеску становить 5% від стартової ціни лоту. Порядок організації та проведення торгів по даному виду активів викладені на сайті https://setam.net.ua в розділі “Регламент”, підрозділі “Правила проведення електронних торгів арештованими активами”. 3. Реєстрація на участь в електронних торгах є підтвердженням укладення договору на умовах Правил проведення електронних торгів арештованими активами.
Організатор торгів:
Державне підприємство “СЕТАМ”
Відділення продавця:
Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів