Добровільний продаж. Права грошової вимоги за кредитним договором, а також права за договором поруки
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 354898
Дата проведення аукціону: 24 Червня 2019 09:00
Дата закінчення торгів: 24 Червня 2019 18:00
Дата закінчення подання заявок: 23 Червня 2019 09:00
Стартова ціна: 304 359.81 грн.
Гарантійний внесок: 15 217.99 грн.
Крок аукціону: 6 087.20 грн.
Область: Рівненська обл.
Місцезнаходження майна:

35544, Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Михайлівка, вул. Шевченка, 59

Дата публікації: 4 Червня 2019 17:17
Протокол торгів: Протокол

Стислий опис об’єкта:

1. Права грошової вимоги за Кредитним договором, що укладений з фізичною особою (іпотечний договір №149-23 віл 22.10.2014).

2. Права за договором забезпечення виконання зобов’язань Позичальника за Кредитними договорами (поруки):
- Порука фізичної особи – засновника Поручитель – Чучман Анатолій Володимирович.

Початкова вартість продажу вказана без урахування ПДВ.

Початкова ціна продажу – залишок заборгованості за Кредитним договором (основна сума кредитної заборгованості, проценти та комісії станом на 23.05.2019), що становить 304359,81 гривні.

*На дату укладення договору купівлі-продажу майнових прав ціна продажу лоту підлягає уточненню, за рахунок донарахованих за Кредитним договором процентів, та штрафних санкцій за період з 23.05.2019р. до дня укладення договору купівлі-продажу майнових прав.

Враховуючи, що Кредитні договори, а також договори забезпечення (іпотечні, застави, поруки) містять конфіденційну інформацію (банківську та/або комерційну таємницю), ознайомлення потенційних учасників аукціону з їх змістом (без права робити та/або отримувати копії) можливе лише за умови укладення з Замовником договору про конфіденційність.

В процесі ознайомлення потенційним учасником аукціону, який уклав з Замовником договір про конфіденційність, з інформацією, що стосується об’єкта продажу та початкової ціни продажу лоту, не підлягають розкриттю відомості стосовно комерційної діяльності Позичальника чи комерційної таємниці, будь-якого проекту та інша комерційна інформація.

Строк укладання договору купівлі-продажу та розрахунків – протягом 10 робочих днів з моменту закінчення аукціону та визначення переможця.
Повний розрахунок (100% вартості лоту) грошовими коштами в день укладення договору купівлі-продажу права грошової вимоги.

Банк має право відмовитись від укладення договору купівлі-продажу майнових прав з переможцем конкурсу у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про його негативну ділову репутацію, а також у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банкову діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Реєстраційний номер лота: 354898
Категорія: Права вимоги
Відомості про обтяження майна:

Вкладення відсутнє

Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа за ознайомлення з майном: Шандарівський Тарас Григорович, тел. 067-673-68-96


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі;
2.Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів.
3.Сплатити гарантійний внесок. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Винагорода організатора — 2% .
Організатор торгів:
Державне підприємство “СЕТАМ”, контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Акціонерне товариство “Державний ощадний банк України” філія - Львівське обласне управління АТ “Ощадбанк”