Добровільний продаж. Права грошової вимоги за кредитним договором, а також права за договором забезпечення (поруки)
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 354454
Дата проведення аукціону: 24 Червня 2019 09:00
Дата закінчення торгів: 24 Червня 2019 18:00
Дата закінчення подання заявок: 23 Червня 2019 09:00
Стартова ціна: 870 745.53 грн.
Гарантійний внесок: 43 537.28 грн.
Крок аукціону: 17 414.91 грн.
Область: Харківська обл.
Місцезнаходження майна:

61003, м. Харків, Конституції майдан, 22

Дата публікації: 3 Червня 2019 12:34
Протокол торгів: Протокол

Стислий опис об’єкта:

1. Права грошової вимоги за Кредитним договором, що укладений з юридичною особою – резидентом України (далі – Позичальник). Позичальник не перебуває в стані банкрутства/санації.
2. Права за договором забезпечення виконання зобов’язань Позичальника за Кредитним договором (поруки):
- Порука фізичної особи (Поручитель1).

Початкова вартість продажу вказана без урахування ПДВ.

Початкова ціна продажу – залишок заборгованості за Кредитним договором (основна сума кредитної заборгованості, проценти та комісії в гривневому еквіваленті за курсом Національного банку України + 2% та штрафні санкції станом на 24.05.2019) (можливість зниження початкової ціни не передбачається).

Залишок заборгованості за Кредитним договором станом на 24.05.2019* в гривневому еквіваленті становить – 870745,53 грн (вісімсот сімдесят тисяч сімсот сорок п'ять гривень 53 копійок).

Початкова ціна продажу лота становить: 870745,53 грн.

*На дату укладення договору купівлі-продажу майнових прав ціна продажу лоту підлягає уточненню, за рахунок донарахованих за Кредитними договорами процентів, комісій та штрафних санкцій за період з 24.05.2019 до дня укладення договору купівлі-продажу майнових прав та становитиме гривневий еквівалент станом на дату укладення договору купівлі-продажу майнових прав за офіційним курсом НБУ.

Враховуючи, що Кредитні договори, а також договори забезпечення (застави, поруки) містять конфіденційну інформацію (банківську та/або комерційну таємницю), ознайомлення потенційних учасників аукціону з їх змістом (без права робити та/або отримувати копії) можливе лише за умови укладення з Замовником договору про конфіденційність.

В процесі ознайомлення потенційним учасником аукціону, який уклав з Замовником договір про конфіденційність, з інформацією, що стосується об’єкта продажу та початкової ціни продажу лоту, не підлягають розкриттю відомості стосовно комерційної діяльності Позичальника чи комерційної таємниці, будь-якого проекту та інша комерційна інформація.

Учасниками аукціону можуть бути лише юридичні особи – фінансові установи, відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Строк укладання договору купівлі-продажу та розрахунків – протягом 10 робочих днів з моменту закінчення аукціону та визначення переможця.
Повний розрахунок (100% вартості лоту) грошовими коштами в день укладення договору купівлі-продажу майнових прав.

Банк має право відмовитись від укладення договору купівлі-продажу майнових прав з переможцем конкурсу у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про його негативну ділову репутацію, а також у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банкову діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Реєстраційний номер лота: 354454
Категорія: Права вимоги
Відомості про обтяження майна:

Вкладення відсутнє

Список учасників:

  • Учасник 1 Відхилено - несплата гарантійного внеску 11 Червня 2019 16:10:26
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа за ознайомлення з майном: Погорєлов Ігор Сергійович, тел. 775-81-14


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі;
2.Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів.
3.Сплатити гарантійний внесок. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Винагорода організатора — 2% .
Організатор торгів:
Державне підприємство “СЕТАМ”, контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Акціонерне товариство “Державний ощадний банк України” філія - Харківське обласне управління АТ “Ощадбанк”