Добровільний продаж. Права грошової вимоги за двома кредитними договорами, а також права за договорами забезпечення (іпотечними, застави, поруки)
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 334420
Дата проведення аукціону: 18 Березня 2019 09:00
Дата закінчення торгів: 18 Березня 2019 18:00
Дата закінчення подання заявок: 17 Березня 2019 09:00
Стартова ціна: 538 834 118.69 грн.
Гарантійний внесок: 26 941 705.93 грн.
Крок аукціону: 5 388 341.19 грн.
Область: м.Київ
Місцезнаходження майна:

01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12 Г

Дата публікації: 26 Лютого 2019 16:02
Протокол торгів: Протокол

Стислий опис об’єкта:

1. Права грошової вимоги за Кредитними договорами, що укладені з юридичною особою – резидентом України (далі – Позичальник). Позичальник не перебуває в стані банкрутства/санації.
2. Права за договорами забезпечення виконання зобов’язань Позичальника за Кредитними договорами (іпотечними, застави, поруки):

- Іпотека трьох земельних ділянок, загальною площею 60,0 га,
адреса розташування: Одеська обл., Овідіопольський район, с. Молодіжне, вул. Виноградна, 21/1;

- Застава комплексу будівель та споруд хлібоприймального підприємства (елеватор 102 тис. тонн зберігання), загальною площею 50 987,4 кв.м та рухомого майна (виробниче і лабораторне обладнання, машини, механізми, устаткування, вимірювальні та передавальні пристрої) у кількості 439 од.,
адреса розташування: Одеська обл., Березівський район, м. Березівка, вул. Пристанційна, 14, вул. Котовського, 134; Одеська обл., Березівський район, с. Новоселівка, вул. Нова, 82;

- Іпотека будівель та споруд (елеватор 60 тис. тонн зберігання), загальною площею 42 531,0 кв.м та виробничого обладнання елеватора в кількості 726 од.,
адреса розташування: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Маршала Бірюзова, 16 і 16а;

- Застава будівель та споруд (елеватор 39,4 тис. тонн зберігання), загальною площею 13 923,2 кв.м та виробничого і лабораторного обладнання елеватора в кількості 56 од.,
адреса розташування: Одеська обл., м. Ізмаїл, вул. Портова, 4 та вул. Портова, 13;

- Застава будівель та споруд (елеватор 21,7 тис. тонн зберігання), загальною площею 11 473,6 кв.м та обладнання елеватора в кількості 12 од.,
адреса розташування: Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Олексіївка, вул. Вокзальна, буд. 12а;

- Іпотека будівель та споруд, загальною площею 1 032,3 кв.м,
адреса розташування: Одеська обл., Овідіопольський район, смт Великодолинське, пров. Ентузіастів 1;

- Іпотека комерційної нерухомості (виробнича база), загальною площею 2708,0 кв.м,
адреса розташування: Одеська обл., Овідіопольський район, смт Великодолинське, пров. Ентузіастів 5;

- Застава будівель та споруд (елеватор 66,7 тис. тонн зберігання), загальною площею 34 619 кв.м та обладнання елеватора в кількості 232 од.,
адреса розташування: Одеська обл., Арцизький р-н, с. Новохолмське, вул. Зернова, буд.1;

- Іпотека земельної ділянки 0,5117 га,
адреса розташування: Одеська обл., м. Одеса, пров. Байдарочний, 4,4-а;

- Застава виробничо-складської бази хлібоприймального підприємства, загальною площею 9 370,1 кв.м. та рухомого майна в кількості 15 од.,
адреса розташування: Одеська обл., Миколаївський р-н, с/рада Олексіївська, Виробничо-складська база, 2км. від с. Василівка;

- Порука юридичної особи (Поручитель1);
- Порука юридичної особи (Поручитель2);
- Порука юридичної особи (Поручитель3);
- Порука юридичної особи (Поручитель4);
- Порука фізичної особи (Поручитель 5);
- Порука фізичної особи (Поручитель 6).

Початкова ціна продажу – залишок заборгованості за Кредитними договорами
(основна сума кредитної заборгованості, проценти та комісії в гривневому еквіваленті за курсом Національного банку України + 2% та штрафні санкції станом на 25.02.2019) (можливість зниження початкової ціни не передбачається).

Залишок заборгованості за Кредитними договорами станом на 25.02.2019* в гривневому еквіваленті становить – 538 834 118,69 грн (п’ятсот тридцять вісім мільйонів вісімсот тридцять чотири тисячі сто вісімнадцять гривень 69 копійок).

Початкова ціна продажу лота становить:538 834 118,69 грн.

*На дату укладення договору купівлі-продажу майнових прав ціна продажу лоту підлягає уточненню, за рахунок донарахованих за Кредитними договорами процентів, комісій та штрафних санкцій за період з 25.02.2019 до дня укладення договору купівлі-продажу майнових прав та становитиме гривневий еквівалент станом на дату укладення договору купівлі-продажу майнових прав за офіційним курсом НБУ.

Початкова вартість продажу вказана без урахування ПДВ.

Враховуючи, що Кредитні договори, а також договори забезпечення (іпотечні, застави, поруки) містять конфіденційну інформацію (банківську та/або комерційну таємницю), ознайомлення потенційних учасників аукціону з їх змістом (без права робити та/або отримувати копії) можливе лише за умови укладення з Замовником договору про конфіденційність.

В процесі ознайомлення потенційним учасником аукціону, який уклав з Замовником договір про конфіденційність, з інформацією, що стосується об’єкта продажу та початкової ціни продажу лоту, не підлягають розкриттю відомості стосовно комерційної діяльності Позичальника чи комерційної таємниці, будь-якого проекту та інша комерційна інформація.

Іпотека: так

Правовий режим земельної ділянки:
- Власність Іпотекодавця
Наявність комунікацій:
- Наявні всі комунікації необхідні для забезпечення діяльності об’єктів: електропостачання та освітлення, теплопостачання, водопостачання та каналізація, газопостачання.

Строк укладання договору купівлі-продажу та розрахунків – протягом 10 робочих днів з моменту закінчення аукціону та визначення переможця.
Повний розрахунок (100% вартості лоту) грошовими коштами в день укладення договору купівлі-продажу майнових прав.

Банк має право відмовитись від укладення договору купівлі-продажу майнових прав з переможцем конкурсу у разі виявлення фактів, що можуть свідчити про його негативну ділову репутацію, а також у випадках, передбачених Законами України «Про банки і банкову діяльність», «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Реєстраційний номер лота: 334420
Категорія: Права вимоги
Відомості про обтяження майна:

Вкладення відсутнє

Список учасників:

  • Учасник 1 Відхилено - несплата гарантійного внеску 11 Березня 2019 17:14:48
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

Відповідальна особа за ознайомлення з майном: Гаркуша Станіслав Іванович, тел. 249-23-12


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі;
2.Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів.
3.Сплатити гарантійний внесок. Винагорода організатору не входить у ціну продажу і сплачується окремо. Винагорода організатора — 1% .
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство “СЕТАМ”, контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Акціонерне товариство “Державний ощадний банк України.”