
Час серверу:
Волинська обл., Любомльський р-н, с.Куснища, вул.1-го Травня, 3
Будівля магазину та бару (літер А-1) окремо розташована, одноповерхова, що стоїть на приватизованій земельній ділянці площею 0,1215 га із цільовим призначенням під комерційне використання. Виходить на першу лінію забудови, вздовж автодороги Любомль-Луцьк-Брест, за 7,5 км на північ від районного центру і залізничної станції. За функціональним призначенням будівля відноситься до торгівельного призначення. На момент оцінки знаходиться у неробочому стані (тобто не використовується). Прилегла до об'єкта територія огороджена і упорядкована частково, охороняється. Ззовні будівля повністю пофарбована високоякісною побілкою, знаходиться у задовільному технічному стані, наявність стандартного ремонту проведено близько 7-8 років тому. Будівля побудована у 1970 році, проведена реконструкція з заміною вікон, дверей, покрівлі; встановлено автономне обладнання та проведенні інші роботи идля функціонування в якості торгівельного закладу. Наявність декількох входів, один з яких фасадний. Приміщення забезпечено автономними комунікаціями - електропостачання, водопостачання, місцева каналізація, опалення.
Належить боржнику на підставі Свідоцтва про право власності на нерухоме майно № 10 від 13.03.2008, 19.03.2008 р. та Державного акта на право власності на земельну ділянку серія ЯД № 297101 від 16.11.2007 р.
Акт про опис та арешт № 20161501 від 16.09.2011 року, іпотека (договір купівлі-продажу прав вимоги між ПАТ "Укрсиббанк" АТ "Деьта банк", реєстраційний номер обтяження 6953845 від 13.12.2012 року.
Список учасників:
Ліпкевич Іван Володимирович
Телефон: 066-910-60-84