1/6 частки трикімнатної квартири заг. пл. 72.4 м.кв., за адресою: м. Львів, вул. Сихівська, 9 кв. 29
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 253750
Дата проведення аукціону: 27 Грудня 2017 09:00
Дата закінчення торгів: 27 Грудня 2017 18:00
Дата закінчення подання заявок: 27 Грудня 2017 08:00
Стартова ціна: 117 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 5 850.00 грн.
Крок аукціону: 2 340.00 грн.
Область: Львівська обл.
Місцезнаходження майна:

м. Львів, вул. Сихівська, 9 кв. 29

Дата публікації: 7 Грудня 2017 15:00
Протокол торгів: Протокол
Провадження 44912053
Предмет іпотеки Ні
Кадастровий номер земельної ділянки
Розмір житлової площі будинку, квартири, м.кв. 41.9
Pозмір нежитлової площі будинку, квартири, м.кв. 30.5
Кількість кімнат 3
Поверх, на якому знаходиться квартира, кімната 9
Кількість поверхів будинку 9
Площа кожної кімнати, м.кв. Відомості відсутні
Iнформація про допоміжні, підсобні приміщення та споруди Комора у підвалі площею 1.3 м.кв.
Встановлені обмеження Відомості відсутні
Oбмеження на використання квартири, будинку Відомості відсутні
Відомості про земельну ділянку, на якій розташований будинок
Правовий режим земельної ділянки
Розмір земельної ділянки, га. 0.0000

1/6 частки трикімнатної квартири заг. пл. 72.4 м.кв., за адресою: м. Львів, вул. Сихівська, 9 кв. 29. Квартира складається з трьох житлових кімнат та кухні, розташована на 9-у поверсі 9-поверхової житлової будівлі. Комора у підвалі площею 1.3 м.кв. Матеріал зовнішніх стін - з/бетонні панелі. Рік побудови - 1980-і рр. Оцінювач не був допущений до внутрішнього огляду квартири. Майно належить боржнику на підставі Свідоцтва про право власності №Г-22781 від 18.04.2000, виданого Львівською міською радою згідно з розпорядженням від 18.04.2000 №200.

Реєстраційний номер лота: 253750
Категорія: Житлова нерухомість
Відомості про обтяження майна:

Арешт нерухомого майна № 5811732, постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження ВП №40227878 від 26.05.2014, видавник: ВПВР ДВС У, все нерухоме майно.

Арешт нерухомого майна № 13045673, постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження ВП №34456009 від 26.09.2012, видавник: ВПВР ДВС ГУЮ у Львівській області, все нерухоме майно.


Вкладення відсутнє

Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача

За місцем знаходження майна, Поп Марія Орестівна, тел. 066-417-13-12


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту. Підтвердження щодо надходження суми гарантійного внеску на рахунок Організатора від обслуговуючого банку повинно надійти Організатору не пізніше ніж за одну годину до початку торгів.
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1.Зареєструватися в системі «СЕТАМ»
2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів
3. Сплатити гарантійний внесок у розмірі 5% від стартової ціни лота на рахунок Організатора торгів.
Повний текст правил проведення торгів доступний за посиланням
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон 0-800-335-754, електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області