Благодійний аукціон. Картина художниці Ліки Співаковської
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 184823
Дата проведення аукціону: 12 Грудня 2016 09:00
Дата закінчення торгів: 12 Грудня 2016 18:00
Дата закінчення подання заявок: 11 Грудня 2016 09:00
Стартова ціна: 4 000.00 грн.
Гарантійний внесок: 200.00 грн.
Крок аукціону: 200.00 грн.
Область: м.Київ
Місцезнаходження майна:

м. Київ, вул. Стрілецька, 4-6

Дата публікації: 26 Листопада 2016 19:09
Протокол торгів: Протокол

Картина з романтичною назвою “Мрія річкою” від Ліки Співаковської — художниці, галериста, засновниці культурного центру ART:EGO.
Роботи Ліки виставлені в музеях Латвії, Іспанії, Нідерландів. За останні два роки: більше 30 виставок, три міжнародні проекти, кілька благодійних, виставка у Верховній Раді України, представляла Україну на АРТ-РИГА 2015 року, на Паризькому бієнале.

Пропонуємо позмагатися за цей лот на нашому аукціоні. А головне, долучитися до доброї справи, придбавши цей лот, - допомогти дитячому будинку у м. Боярка!

100% отриманих за даним лотом коштів ДП “СЕТАМ” направить на благодійність!

Реєстраційний номер лота: 184823
Категорія: Благодійність
Відомості про обтяження майна:

відсутнє


Вкладення відсутнє

Список учасників:

Немає учасників

Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у організатора

Ознайомитися з майном можна у Організатора торгів ДП “СЕТАМ” за адресою м. Київ, вул. Стрілецька, 4-6, час роботи з 9:00 до 18:00, попередньо домовившись про зустріч, тел. Колл-центру (044) 331-17-21


Порядок сплати внеску:
"Розмір гарантійного внеску становить 5% від стартової ціни лоту. Сплата гарантійного внеску здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, вказаними в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту. Гарантійний внесок Переможцю, який відмовився від остаточного розрахунку за лотом, не повертається."
Порядок сплати за майно:
"100% отриманих коштів за даний лот ДП “СЕТАМ” направляє на благодійність. Перерахування коштів за придбане майно (за вирахуванням суми сплаченого гарантійного внеску) здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів. Остаточний розрахунок відбувається протягом 10 банківських днів із дня наступного після закінчення торгів."
Порядок оформлення участі у торгах:
"Електронні торги за даним лотом відбуваються згідно з ПОРЯДКОМ реалізації майна шляхом проведення електронних торгів (добровільний продаж), який розміщено на сайті. Для участі в електронних торгах, необхідно: 1. Зареєструватися в системі; 2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів. 3. Сплатити гарантійний внесок. "
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Благодійність ДП “СЕТАМ”