Автомобіль HYUNDAI TRAJET
Стан аукціона: Торги не відбулися
Номер лоту: 114456
Дата проведення аукціону: 31 Грудня 2015 09:00
Дата закінчення торгів: 31 Грудня 2015 18:00
Дата закінчення подання заявок: 27 Грудня 2015 23:59
Стартова ціна: 175 100.00 грн.
Гарантійний внесок: 8 755.00 грн.
Крок аукціону: 3 502.00 грн.
Область: Миколаївська обл.
Місцезнаходження майна: Миколаївська обл., Миколаїв, вул. Авангардна, земельна ділянка 4
Дата публікації: 1 Грудня 2015 16:48
Протокол торгів: Протокол
Провадження 41344512
Марка легкового авто HYUNDAI
Модель Trajet
Pік випуску 2005
Колір сірий
Oб'єм двигуна, см. куб. 1991
Номер кузову KMHMH81VP6U274921
Вид пального
Пробіг 109833
Комплектація

Частково розукомплектований: відсутні ключі та свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу.

Додаткові відомості

Виявлені пошкодження кузова, пошкодження лакофарбового покриття та розбитий задній правий ліхтар.

Додатковий опис

Автомобіль HYUNDAI TRAJET, 2005 року випуску, сірого кольору, VIN:KMHMH81VP6U274921. Виявлені пошкодження кузова, пошкодження лакофарбового покриття та розбитий задній правий ліхтар. Ключі та свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу відсутні.

Автомобіль HYUNDAI TRAJET, 2005 року випуску, сірого кольору, VIN:KMHMH81VP6U274921. Виявлені пошкодження кузова, пошкодження лакофарбового покриття та розбитий задній правий ліхтар. Ключі та свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу відсутні.

Реєстраційний номер лота: 114456
Категорія: Легкові автомобілі
Відомості про обтяження майна:

Обтяжувачі:
1. Центральний відділ державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції (арешт);
2. Відділ державної виконавчої служби Миколаївського районного управління юстиції (арешт);
3. ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" (застава).


Вкладення відсутнє

Список учасників:

  • Учасник 1 Відхилено - несплата гарантійного внеску 2 Грудня 2015 11:12:12
  • Учасник 2 Відхилено - несплата гарантійного внеску 27 Грудня 2015 21:09:07
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у організатора - ДП «СЕТАМ»

ДП "СЕТАМ"
тел. (0512) 59-06-03


Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту. Підтвердження щодо надходження суми гарантійного внеску на рахунок Організатора від обслуговуючого банку повинно надійти Організатору не пізніше ніж за одну добу до закінчення електронних торгів
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно: 1. Зареєструватися в системі «СЕТАМ»;
2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів;
3. Сплатити гарантійний внесок у розмірі 5% від стартової ціни лота на рахунок Організатора торгів;

Електронні торги відбуваються у відповідності до Порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України № 2710/5 від 2212.2015

Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Центральний відділ державної виконавчої служби міста Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області