Провадження
45606185
Марка легкового авто
HYUNDAI
Модель
Tiburon
Pік випуску
2005
Колір
чорний
Oб'єм двигуна, см. куб.
1975
Номер кузову
KMHHM65D95U164803
Вид пального
Бензин
Пробіг
Комплектація
Ідентифікаційний номер відповідає наданим реєстраційним документам; додаткове обладнання відсутнє; КТЗ за комплектністю відповідає базовій комплектації виробника, повна комплектність.
Додаткові відомості
Вартість з урахуванням митних платежів 294336,00 грн. ( в тому числі податків та зборів на суму 98444,82 грн.)
Додатковий опис
При огляді Автомобіля "Hyundai Tiburon 2.0i " (легковий купе-В) виявлено сліди дрібних подряпин кузова та бамперів. Ходові властивості та робота двигуна не перевірялись. Загальний стан задовільний. ТЗ тривалий час простоює.
При огляді Автомобіля "Hyundai Tiburon 2.0i " (легковий купе-В) виявлено сліди дрібних подряпин кузова та бамперів. Ходові властивості та робота двигуна не перевірялись. Загальний стан задовільний. ТЗ тривалий час простоює.
Вкладення відсутнє
Список учасників:
-
Учасник 1
Відхилено - несплата гарантійного внеску
18 Листопада 2015 19:04:35
-
Учасник 2
Відхилено - несплата гарантійного внеску
20 Листопада 2015 15:08:16
Порядок ознайомлення з майном:
Ознайомлення у зберігача
СФ ДП "Інформаційний центр" МУЮ
ознайомлення з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00 години,
перерва з 12.00 до 13.00 години, тел. (0542) 65-78-39
Порядок сплати внеску:
Сплата гарантійного внеску для участі в електронних торгах здійснюється на рахунок Організатора за реквізитами, які, зокрема, вказані в квитанції, що автоматично формуються Системою в особистому кабінеті учасника, при подачі заявки на участь у торгах по певному лоту. Підтвердження щодо надходження суми гарантійного внеску на рахунок Організатора від обслуговуючого банку повинно надійти Організатору не пізніше ніж за одну добу до закінчення електронних торгів
Порядок сплати за майно:
Розрахунок за придбане на електронних торгах майно здійснюється переможцем електронних торгів за реквізитами, які вказані в Протоколі електронних торгів, що автоматично формується системою після закінчення електронних торгів.
Порядок оформлення участі у торгах:
Для участі в електронних торгах, необхідно:
1. Зареєструватися в системі «СЕТАМ»;
2. Подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів;
3. Сплатити гарантійний внесок у розмірі 5% від стартової ціни лота на рахунок Організатора торгів;
Електронні торги відбуваються у відповідності до Порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України
№ 2710/5 від 2212.2015
Організатор торгів:
Державне підприємство «СЕТАМ», контактний телефон «044-331-17-21», електронна адреса «service@setam.net.ua»
Відділення продавця:
Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Сумській області